Org. reservdelar till KTM

Med reservation för slutförsäljning.
Skicka förfrågan om aktuellt pris och tillgång till order@beviks.se.

Send request for current access and price to order@beviks.se.

ArtikelnrBenämningPris (kr)
60712964044HEATED GRIPS2141
00049140121CLAMP STD DN1413.8
00049160121CLAMP STD DN1615
00049190121CLAMP STD DN1915
00049200121CLAMP STD DN2015
00050000010PISTON KIT GR,I125SX/EXC 01-141730
00050000060OILFILTER SERVICE KIT 94-00330
00050000062OILFILTER+GASKET KITJUL-99312
00050000064OILFILTER SERVICE KIT 450/505271
00050000065OILFILTER SERVICE KIT 2 CYL,330
00050000066OILFILTER GASKET KIT450/530EX330
00050000068OILFILTER SERVICE KIT530
00050000069OILFILTER SERVICE KIT 09-11530
00050000081OILFILTER SERVICE KIT220
00050000082OILFILTER GASKET KIT330
00050000083OILFILTER-GASKET SET350 SX-F181
00050000209PISTON KIT GR,II 50SX 09-14875
00050000942COUNTER SHAFT REP,KIT 105/85SX234
00050002013DRIVETRAIN KIT ADV/-S 17T/42T2251
00050153706VARIABLE ONE-EAR CLAMP 15,3MM0
00050157706VARIABLE ONE-EAR CLAMP 15,7MM21.5
00050198706VARIABLE ONE-EAR CLAMP 19,8MM27.5
00050226706VARIABLE ONE-EAR CLAMP 22,6MM27.5
00050256706VARIABLE ONE-EAR CLAMP 25,6MM29
00050271708VARIABLE ONE-EAR CLAMP 27,1MM27.5
00050346706VARIABLE ONE-EAR CLAMP 34,6MM22.5
00062030019AIR FILTER OIL 100ML50
0009050106EJOT SPIRAL SCREW SFM5X10-K8
0010050103SPECIAL SCREW M 5,0X109.3
0011480800DUMMY RIVET 4,8X 8 NIRO16.3
0012060123AH SCREW DIN6912 M6X129.3
0014050253HH COLLAR SCREW M 5X25 WS=620
0014050603HH COLLAR SCREW M 5X60 WS=616.3
0014060103HH COLLAR SCREW M 6X10 WS=80
0014060133HH COLLAR SCREW M 6X13 WS=80
0014060203HH COLLAR SCREW M 6X20 WS=89.3
0014060253HH COLLAR SCREW M 6X25 WS=89.3
0015050123HH COLLAR SCREW M 5X12 WS=86.6
0015050163HH COLLAR SCREW M 5X16 WS=86.6
0015050303HH COLLAR SCREW M 5X30 WS=89.3
0015050353HH COLLAR SCREW M 5X35 WS=80
0015060083HH COLLAR SCREW M 6X8 WS=810.6
0015060103HH COLLAR SCREW M 6X10 WS=80
0015060123HH COLLAR SCREW M 6X12 WS=86.6
0015060163HH COLLAR SCREW M 6X16 WS=86.6
0015060203HH COLLAR SCREW M 6X20 WS=86.6
0015060303HH COLLAR SCREW M 6X30 SW=88
0015060403HH COLLAR SCREW M 6X40 WS=80
0015060503HH COLLAR SCREW M 6X50 WS=80
0015060553HH COLLAR SCREW M 6X55 WS=811.9
0015060603HH COLLAR SCREW M 6X60 WS=80
0015060653HH COLLAR SCREW M 6X65 WS=813.8
0015070203HH COLLAR SCREW M 7X20 WS=1118.8
0015080163HH COLLAR SCREW M 8X16 WS=100
0015080203HH COLLAR SCREW M 8X20 WS=1011.9
0015080253HH COLLAR SCREW M 8X25 WS=100
0015080350HH COLLAR SCR, M8X35WS100
0015080353HH COLLAR SCREW M 8X35 WS=1013.8
0015080403HH COLLAR SCREW M 8X40 WS=100
0015080453HH COLLAR SCREW M 8X45 WS=1018.8
0015080603HH COLLAR SCREW M 8X60 WS=1020
0015120556SHH COLLAR M12X55 WS=13 0636.5
0016040133HH COLLAR SCREW M 4X13 WS=66.6
0016070253PLASTIC SCREW K7X25PT144717.5
0017060205SCREW FOR PLASTIC K60X20 SW611.9
0017060206SCREW F, PLASTIC K60X20AL SW615
0017060305SPECIAL SCREW K60X30WS=69.3
0017060405SPECIAL SCREW T60 6X40 WS=615
0019050163INT,TORX FLAT HEAD M5X16 8,80
0019050163SINT, TORX FLAT HEADM5X16 8,810.6
0019080206COUNTER-SUNK SCREW ISA45 M8X2013.8
0019080456COUNTERSUNK SCREW ISA45 M5X4531.5
0021050003WASHER DIN9021-A 5,36.6
0021060003WASHER DIN9021-A 6,46.6
0024060106HH COLLAR SCREW M6X10 TX3011.9
0024060123COLLAR SCREW M6X12TX9.3
0024060136HH COLLAR SCREW M6X13 TX3011.9
0024060156HH COLLAR SCREW M6X15 TX3011.9
0024060206HH COLLAR SCREW M6X20 TX3011.9
0024060256HH COLLAR SCREW M6X25 TX3011.9
0024060273COLLAR SCREW M6X27TX21.5
0025050106COLLAR SCREW M5X10ISA308
0025050126HH COLLAR SCREW M5X12 TX3015
0025050166HH COLLAR SCREW M5X16 TX308
0025050206HH COLLAR SCREW M5X20 TX308
0025050256HH COLLAR SCREW M5X25 ISA308
0025050306HH COLLAR SCREW M5X30 TX308
0025060106HH COLLAR SCREW M6X10 TX3011.9
0025060126HH COLLAR SCREW M6X12 TX3011.9
0025060166HH COLLAR SCREW M6X16 TX3011.9
0025060206HH COLLAR SCREW M6X20 TX3011.9
0025060206SHH COLLAR SCREW M6X20 TX3011.9
0025060256HH COLLAR SCREW M6X25 TX3011.9
0025060306HH COLLAR SCREW M6X30 TX3011.9
0025060356HH COLLAR SCREW M6X35 TX3011.9
0025060406HH COLLAR SCREW M6X40 TX3011.9
0025060456HH COLLAR SCREW M6X45 TX3011.9
0025060506HH COLLAR SCREW M6X50 TX3011.9
0025060656HH COLLAR SCREW M6X65 TX3011.9
0025060906HH COLLAR SCREW M6X90 TX3011.9
0025080126HH COLLAR SCREW M8X12 TX4013.8
0025080166HH COLLAR SCREW M8X16 TX4013.8
0025080206HH COLLAR SCREW M8X20 TX4013.8
0025080256HH COLLAR SCREW M8X25 TX4013.8
0025080256SHH COLLAR SCREW M8X25 TX4013.8
0025080306HH COLLAR SCREW M8X30 TX4013.8
0025080306SHH COLLAR SCREW M8X30 TX4013.8
0025080356HH COLLAR SCREW M8X35 TX4013.8
0025080356SHH COLLAR SCREW M8X35 TX4013.8
0025080406HH COLLAR SCREW M8X40 TX4013.8
0025080506HH COLLAR SCREW M8X50 TX4013.8
0025120506SHH COLLAR SCREW M12X50 TX4515
0032100256SAH-COLLAR SCREW M10X25 ISA4515
0032100356SAH-COLLAR SCREW M10X35 ISA4515
0032100406SAH-COLLAR SCREW M10X40 ISA4515
0035080206SAH-COLLAR SCREW M8X20 ISA4522.5
0035080356AH-COLLAR SCREW M8X35 ISA4516.3
0081050121SCREW FOR PLASTIC K50X12 T209.3
0081050181SCREW FOR PLASTIC K50X18 T208
0084040223CYL,HEAD SCREW DIN0084-M 4X22A6.6
0094032253PIN DIN0094-3,2X25 STEEL5.3
0125050003WASHER DIN0125-A 5,36.6
0125060003WASHER DIN0125-A 6,45.3
0125080003WASHER DIN0125-A 8,44
0125100003WASHER DIN0125-A10,55.3
0125120003FLAT WASHER DIN0125-A136.6
0137060003SPRING WASHER DIN0137-B 66.6
014580060126CYL, SCREW DIN14580M 6X129.3
0405101316NEEDLE BEARING K 10X13X16 TN295
0405202612NEEDLE BEARING K 20X26X12140
0405222610NEEDLE BEARING K 22X26X10 A75
0405222611NEEDLE BEAR,K 22X26X10 DIVIDED75
0405222613NEEDLE BEAR, K 22X26X13 TN57.5
0405252910NEEDLE BEAR K 25X29X1057.5
0412174012CYLIND,ROLL,NJ 203 ECP/C3 2001510
0471009104CIRCLIP DIN0471- 9X1INOX16.3
0471090010CIRCLIP DIN0471- 9X110.6
0471100010CIRCLIP DIN0471-10X15.3
0471120010CIRCLIP DIN0471-12X11.4
0471150010CIRCLIP DIN0471-15X16.6
0472037154LOCK RING DIN0472-37X1,518.8
0472047175CIRCLIP DIN0472-47X10,7511.9
0472240120CIRCLIP DIN472 D=24X1,26.6
0603061001CU-SEAL RING DIN7603-6X10X19.3
0603070121CU-SEAL RING DIN7603-7.3X12X110.6
0603082121SEAL RING CU DIN7603-8X12X16.6
0603082131COPPER GASK,DIN7603-8,2X13X19.3
0603100141COPPER GASKET DIN7603-10X14X111.9
0603101420COPPER GASKET 10,2X14X2 MM 0120
0603142015ALU SEALRING DIN7603-14X20X1.59.3
0603162013CU SEAL-RING DIN760316X20X1,313.8
0603162220CU-SEAL RING 16X22X213.8
0603242920CU SEAL-RING DIN7603A24X29X211.9
0618222812NEEDLEBEAR HK2212V 22/28/12 MB86.5
0618301617NEEDLE BEARING HK 3016 B84
0625006087GROOVED BALL BEAR, 608 2RS C3106
0625032057GR, BALL BEARING 3205B-2RSRTNG515
0625060001BALL BEARING 6000/C387.5
0625060016GROOV,BALL BEAR, 6001,2RSR C394
0625060031BALL BEARING 6003 TN9 C494
0625060037GR,BALL BEAR, 6003-2RSH/C3HMTF170
0625060040GROOVED BALL BEARINGTMB004181
0625060043BALL BEARING 6004 NRC3 ´05124
0625060058GR,BALL BEAR,6005 DDU2CG23S6NM106
0625062014BALL BEARING 6201101
0625062028BALL BEARING 6202-2RSH/C384
0625062031BALL BEARING 6203 TN9,C3111
0625062032GR,BALL BEAR, 6203-2RSHC3HMTF96.5
0625062034BALL BEARING 6203 JRC384
0625062035BALL BEARING 6203 JR2 C392.5
0625062052GR,BALL BEAR, 6205-2RSHC3HMTF7193
0625062054BALL BEARING 6205 C3NTN126
0625063055BALL BEARING 6305 JR2 CS36238
0625069010GROOVED BALL BEARING6901V C3136
0625069047GR,BALL BEAR,6904 DDU2CG23S6NM106
0625069050BALL BEARING 6905 J1LLUC3280
0625069068GR,BALL BEAR,6906 DDU2CG23S6NM193
0625160031GROOVED BALL B, 16003 C4 J1173
0625160040GROOVED BALL BEAR, TM 16004 C3134
0625201029BALL BEARING 6304/22235
0625618050BALL BEARING 61805 C3261
0625622064BALL BEARING 62206,83107344
0625623204BALL BEARING 32X65X17 NTN420
0625982030BALL BEARING 98203 KSE C3554
06923080003HEXAGON NUT DIN EN1661 M8 SW139.3
0738050250COU,SUNK SCR, AH ISO7380 M5X256.6
0738060161FLAT HEAD SCREW ISO7380 M6X166.6
0738060201FLAT HEAD SCREW ISO7380 M6X206.6
0738060301COU,SUNK SCR, AH ISO7380 M6X306.6
0749080300TENSION PIN ISO133378X309.3
0760091862SHAFT SEAL RING 9X18X06 B-NBR96.5
0760101844SHAFT SEAL RING 10X18X4 BSL V,59
0760102260SHAFT SEAL RING 10X22X6BSL123
0760122050SHAFT SEAL RING 12X20X5 B29
0760122270SHAFT SEAL RING 12 X22 X 7 B24
0760123073SHAFT SEAL RING 12X30X7 PTFE91.5
0760142460SHAFT SEAL RING 14X24X6 B34
0760142461SHAFT SEAL RING 14X24X6B VITON41.5
0760152472SHAFT SEAL RING 15X24X7 A-DUO34
07601530451SHAFT SEAL RING 15X30X4,5 BAUD40
0760162240SHAFT SEAL RING BALANC, SHAFT22.5
0760172860SHAFT SEAL RING 17X28X6B NBR22.5
0760172870SHAFT SEAL RING 17X28X7 B25
0760172871SHAFT SEAL RING 17X28X7B VITON41.5
0760193070SHAFT SEAL RING 19X30X7 B34
0760223270SHAFT SEAL RING 22X32X7 BSL25
0760253270SHAFT SEAL RING 25X32X725
0760253570SHAFT SEAL RING 25X35X7 BTSL123
0760253572SEAL SHAFT RING 25X35X7 BSL0
0760263561SHAFT SEAL RING 26X35X6BSL NB31.5
0760263770SHAFT SEAL RING 26X37X7 ASL31.5
0760304261OIL SEAL183
0760304772SH,SEAL RING 30X47X7BSL VITON128
0760305271SHAFT SEAL RING 30X52X726.5
0760324271SHAFT SEAL RING 32X42X7 BSL27.5
0760324564SHAFT SEAL RING 32X45X6,5 BT103
0760324571SHAFT SEAL RING 32X45X7 BSLNBR27.5
0760324771SHAFT SEAL RING 32X47X7 BSL26.5
0760324773SHAFT SEAL R, 32X47X7BSL VITON65
0760325272SHAFT SEAL RING 32X52X7 B44
0760354240SH,SEAL RING 35X42X4B10FNIB30
07603547451SHAFT SEAL RING 35X47X4,5111
0760354771SHAFT SEAL RING 35X47X7 TC27.5
0760355070SHAFT SEAL R,35X50X7B VITON72.5
0760385273SHAFT SEAL RING 38X52X7BTSL134
0760405270SHAFT SEAL RING 40X52X7 B44
0770010010O-RING 10,00X1,00 NBR 70 SH6.6
0770012021O-RING 12X2 VITON GREEN10.6
0770012030O-RING 12,00X3,0 VITON 7518.8
0770015018O-RING 15,00X1,806.6
0770020020O-RING 20X2 VITON24
0770020130O-RING 1,78X10,82X14,38 2-0138
0770020170O-RING 17,17X1,78 GLO6.6
0770020180O-RING 18,77X1,78 NBR 709.3
0770020200O-RING 21,95X1,78 NBR9.3
0770020220O-RING 25,12X1,78 NBR706.6
0770020480O-RING 120,37X1,78 NBR7016.3
0770020490O-RING 126,72X1,78 B7016.3
0770021020O-RING 21,00X2,00 NBR706.6
07700211600-RING 18,72X2,628
0770021300O-RING 40,94X2,62 NBR7010.6
0770022020O-RING 22X2X2 EPDM65
0770025035O-RING 25X3,55 NBR70 056.6
0770030015O-RING 31X1,5 NBR 706.6
0770034015O-RING 34X1,5 VITON15
0770047015O-RING 47,00X1,50 NBR 7010.6
0770049025O-RING 49,00X2,50 NBR9.3
0770050012O-RING 5,0X1,2 NBR 706.6
0770050030O-RING 50,00X3,00 VITON24
0770052020O-RING 52,00X2,0 VITON 7545
07700550200-RING 55,00X2,00 NBR709.3
0770060019O-RING 6,00X1,00 FORMULA20
0770062020O-RING 62,00X2,00 VITON24
0770066025O-RING 66X2,5 FKM49
0770078020O-RING 78,00X2,00 VIT, BLACK25
0770080020O-RING 8X2 SILICONE8
0770086020O-RING 86X2 VITON75SHORE GREEN49
07700900151O-RING 9X1,5 V80 SHDIN 37719.3
0770100019O-RING 10X1 EPDM36.5
0770100020O-RING 10,00X2,00 SILCONE6.6
0770105020O-RING 105,00X2,00735
0770108018O-RING 107,67X1,78 VITON39
0770110021O-RING 11X2 VITON10.6
0770114020O-RING 114,00X2,00 SILICONE24
0770116030O-RING 116,00X3,00 HNBR 7074
0770116241O-RING 11,3 X2,4 SILICON13.8
0770120020O-RING 12,00X2,00 NBR 706.6
0770125015O-RING 12,5X1,5 NBR8
0770125020O-RING 12,50X2,00 NBR 706.6
0770150151O-RING 15,00X1,50 VITON9.3
0770160021O-RING 16,00X2,00 VITON10.6
0770180020O-RING 18,00X2,00 NBR 709.3
0770180230O-RING 18,00X2,30 NBR 7020
0770220010O-RING 22,00X1,00 NBR 708
0770220020O-RING 22,00X2,00 B7013.8
0770220025O-RING 22,00X2,5 VITON 75SH31.5
0770230020O-RING 23,00X2,00 NBR706.6
0770248022O-RING 24,80X2,20 P431 NBR 708
0770250015O-RING 25,00X1,50 NBR 702.6
0770250020O-RING 25,00X2,00 NBR 706.6
0770250021O-RING 25,00X2,00 SILICONE15
0770250030O-RING 25,00X3,00 NBR 706.6
0770260015O-RING 1,5X269.3
0770275025O-RING 27,5X2,5 NBR8
0770290020O-RING 29X2 VITON26.5
0770291016O-RING 29,10X1,60 NBR 706.6
0770298178O-RING 29,87X1,78 VITON16.3
0770300015O-RING 30,00X1,50 NBR 7013.8
0770300020O-RING 30X2,0 FPM18.8
0770300030O-RING 30X3 VITON30
0770320020O-RING 32,00X2,0018.8
0770320030O-RING 32,00X3,00 VITON35
0770327013O-RING 32,7X1,3 VITON 75SHORE24
07703305178O-RING 33,05X1,7817.5
0770335030O-RING 33,5X3 VITON36.5
0770350030O-RING 35,00X3,00 VITON27.5
0770360030O-RING 36,00X3,00 NBR6.6
0770380020O-RING 38,00X2,00 NBR 70 SH9.3
0770380030O-RING 38,00X3,00 VITON25
0770440020O-RING 44,00X2,00 VITON21.5
0770440030O-RING 44,00X3,00 VITON25
0770540020O-RING 54X2 VITON66.5
0770720021O-RING 72,00X2,00 VITON27.5
0770730020O-RING 73,00X2,00 VITON26.5
0770760021O-RING 76,00X2,00VITON44
0770800021O-RING 80,00X2,00VITON45
0770820020O-RING 82X2 SILICONE60
07708400210-RING 84,00X2,00 SILICON29
0797050000TOOTH LOCK WASHER DIN6797-J9.3
0797060003TOOTH LOCK WASH, DIN6797-A 6,42.6
0797080003TOOTHLOCK WASHER DIN6797-J 8,46.6
0799025000TAB WASHER DIN6799 RS2,526.5
0799040009TAB WASHER DIN6799-RA 4,011.9
0799080000TAB WASHER DIN6799 RS86.6
0835080276STUD DIN0835-M 8X2722.5
0888025030WOODRUFF KEY DIN6888-2.5X337.5
0888030050WOODRUFF KEY DIN6888-3X5X139.3
0888040050WOODRUFF KEY DIN68884X5X139.3
0902060083AH OVAL SCREW ISO 7380 M 6X89.3
0908120153PLUG DIN0908-M12X1,537.5
0910100003PLUG DIN0910-M 10X137.5
0912040103AH,SCREW DIN0912-M 4X108
0912050106AH SCREW M5X10 DIN912 10,92.6
0912050123AH SCREW DIN0912-M 5X128
0912050203AH SCREW DIN0912-M 5X2015
0912050303AH SCREW DIN0912-M 5X3015
0912050353AH SCREW DIN912 M5X358
0912060106AH SCREW DIN0912-M 6X10 10,92.6
0912060121AH SCREW DIN0912-M 6X12 12,96.6
0912060163AH SCREW DIN0912-M 6X166.6
0912060353AH SCREW DIN0912-M 6X356.6
0912060551AH SCREW DIN0912-M 6X55 12,911.9
0912080303AH SCREW DIN0912-M 8X308
0912080603AH SCREW DIN0912-M 8X6015
0912100250AH SCREW DIN6912-M10X25,10,90
0912100256AH SCREW DIN0912-M10X25 10,918.8
0912100259AH SCR,DIN912-M10X1,25X25 10,936.5
0912100303AH SCREW DIN0912-M10X3015
0917120103NUT DIN917-M12X137.5
0931100453HH SCREW DIN0931-M10X4516.3
0933050163HH SCREW DIN0933-M 5X169.3
0933060165HH SCREW DIN0933-M 6X16 10,912.1
0933060253HH SCREW DIN0933-M 6X2527.5
0933080103HH SCREW DIN0933-M 8X109.3
0933080253HH SCREW DIN0933-M 8X2513.8
0934050003HEXAGON NUT DIN0934-M 58
0934060003HEXAGON NUT DIN0934-M 66.6
0934080003HEXAGON NUT DIN0934-M 86.6
0934120103HEXAGON NUT DIN0934-M12X19.3
0963040203FLAT HEAD SCREW DIN0963-M 4X206.6
0965040123FLAT HEAD SCREW DIN0965-M 4X126.6
0966030083OVAL HEAD SCREW DIN0966-M 3X85.3
0981350163SHEET MET,SCR,DIN7981- 3,5X165.3
0982100003SELF LOCK,NUT DIN0982-M10 HIGH8
0984060103AH SCREW DIN7984-M 6X109.3
0984060163AH SCREW DIN6912-M 6X169.3
0984060252AH SCREW DIN6912 M6X259.3
0984080103AH SCREW DIN7984-M 8X109.3
0984100703AH SCREW DIN6912-M10X7022.5
0984100706AH SCREW DIN6912-M10X70 10,936.5
0985030063FLAT HEAD SCREW DIN7985-M 3X62.6
0985040003SELF LOCKING NUT DIN0985-M 48
0985040163FLAT HEAD SCREW DIN7985-M 4X166.6
0985050003SELF LOCKING NUT DIN0985-M 59.3
0985060003SELF LOCK, NUT DIN0985-M 68
0985080003SELF LOCKING NUT DIN0985-M 88
0988324510THRUST WASHER 988ST32X0,15.3
0988324515THRUST WASHER 988ST32X0,155.3
0988324530THRUST WASHER 988ST32X0,305.3
0991050204FLAT HEAD SCREW DIN7991 5X200
0991050253FLAT HEAD SCREW DIN7991-M 5X256.6
0991060082FLAT H,SCREW M6X8 DIN7991 NIRO6.6
0991060166FL,HEAD SCR,DIN7991-M6X160
0991060166SFL,HEAD SCR,DIN7991-M6X16 10,96.6
0991060202FLAT HEAD DIN7991-M6X209.3
0991060203FLAT H,SCREW DIN7991#NAMN?0
0991080253FLAT HEAD SCREW DIN7991-M 8X2513.8
0991080603FLAT HEAD SCREW ISO10642 M8X6011.9
10003021000STAND SPRING SHORT42.5
15130020100OIL LEVEL CONTR, PLUG M14X1,2586.5
15130021000SEAL RING 14,2X20X113.8
15131123085MAIN JET 85 DELLORTO44
15131123090MAIN JET 90 DELLORTO44
20012062055HOLLOW RIVET TWO PARTS22.5
25080256HH COLLAR SCREW M8X25 TX4012.1
31007007101PVC-HOSE 4X6MM34
320518REP,MANUAL 400/62097793
3206004CD-ROM 250-380 REP,MAN, 03234
3206043CD-ROM RACING REP,MAN, 00-07234
3206048CD-ROM REP,MAN, 65 SX 2008234
3206064CD-ROM 450/530 RACING 08-09234
3206073CD RA 450/505 SX-F/XC-F 07-10234
3206088CD-ROM 250/300 SX-EXC 04-10234
3206090CD 690 ENDURO/R, SMC08-10234
3206097CD-ROM 50 SX 2011234
3206106CD-ROM 125-300 SX/EXC 99-11234
3206107CD-ROM REP,MAN, LC8NOV-03234
3206119CD 450-505 SX-F/SMRDEC-08234
3206127DVD 125/200 DUKE 20112-JAN234
3206128CD REP,MAN, 65 SX/XC2009-13234
3206129REP,MAN, CD 50 SX 2013-SEP234
3206139DVD RA 350 FREERIDE2012-13234
3206141CD 85/105 SX/XC 20013-APR234
3206153DVD RA 690 ENDURO/SMC 08-13234
3206160DVD-ROM REP,MAN, 950/990 LC8234
3206172CD REP,MAN, 50 SX 2014-SEP234
3206190CD-ROM RA 1190 ADVENTURE/R 14234
3206203CD REP,MAN, 50 SX 2015-SEP234
3206205CD-ROM RA 85/105 SX/XC 04-15234
3206235DVD RA 400-530EXC 08-16234
3206241DVD RA 250F 2005-2016234
3206245DVD REP,MAN, 65SX2009-2016234
3206246DVD RA 250SX-FEXC 2011-2016234
320866SPC ENG, 400/520 RACING 0281.5
3210445BAR STOOL*UTGÅTT1246
3211657SVOWN, MAN, 990 ADVENTURE/R 2011545
3211954SVOWN, MAN, 690 SMC-R2013545
35480320O-RING NBR 24X213.8
35480477S3PISTON ROD R/S CPL,1140
36003014000LOCK WASHER 8MM5.3
36120040PISTON RING 8X1X108,350
36120787SADAPTOR 36MM H26,6 CPL, 07888
36330007100 DPISTON CPL, ''D,E''D=39MM1523
36330031000PISTON RING D=39MM154
36330032000COMP, RING D=39MM154
36333096000CIRCLIP 14X1,217.5
3B81212PEGSCRATCH PANTS 08S/302365
3L19151502KINI-RB PASTED K TEES415
3L19151503KINI-RB PASTED K TEEM415
3PW0856402RACING TEE ORANGE S289
3PW117440MODEL BIKE 990 SM236
3PW1311605REFLECTIVE RIDINGVEST XL404
3PW1311606REFLECTIVE RIDINGVEST XXL404
3PW135123MENS SOFTSHELL JACKERACING M1653
3PW135643MX HERO TEE ORANGEM355
3PW135850BEANIE LOGO OUTLINEWHITE295
3PW137450PHONE COVER 3D178
3PW1410506JOEY WP SHOE 11/441770
3PW1451202MENS OUTDOOR JACKETS2246
3PW1451203MENS OUTDOOR JACKETM2246
3PW1451204MENS OUTDOOR JACKETL2246
3PW1551202TRAVEL JACKET S1496
3PW1551205TRAVEL JACKET XL1496
3PW1551302RACING SOFTSHELLJACKA S2009
3PW1551303RACING SOFTSHELLJACKA M2009
3PW1551304RACING SOFTSHELLJACKA L2009
3PW1551402PADDED VEST S1728
3PW1554102SPLIT UP HOODIE S831
3PW1556502SLICED LOGO TEE S355
3PW1564102READY TO RACE HOODIES890
3PW1564103READY TO RACE HOODIEM890
3PW1566103DIRT TEE M415
3PW1566105DIRT TEE XL415
3PW1566204CUT UP TEE L355
3PW1566205CUT UP TEE XL355
3PW1566802OUTER SPACE TEE S355
3PW1566803OUTER SPACE TEE M355
3PW1566804OUTER SPACE TEE L355
3PW1566805OUTER SPACE TEE XL355
3PW15742001290 SUPER DUKE RMODEL BIKE265
3PW1575600GFX PHONE COVER178
3PW1576000390 DUKE MODEL BIKE265
40006006000WASHER 6MM5.3
40540603STEEL BALL D=3MM11.9
41001052000RUBBER SLEEVE D=12MM24
42013026000CU-SEAL RING DIN7603-10X16X1.511.9
42013226000CU-SEAL RING DIN7603-10X16X111.9
43570009OIL SEAL RING 43X52,5X7166
43570019DU-BUSH 47 X 43 X 20244
43570020DU-BUSH 43,8 X 43 X200
43570092SUPPORT RING 45 X 52,5 X 1,5185
43570201OIL SEAL RING 43 X 52,9 X 9,5123
43570202DUST STRIPPER 43 X 53,4 X 11,8123
43570617GUIDE BUSHING 42X44X20 R1156.5
43570618GUIDE BUSHING 43X47X1251.5
44011076140CABLE TIE 140/2,5MMBLACK4
44011076305CABLE TIE 300/4,8MMBLACK4
44611207200FLASHER UNIT97330
45001081000STEERING STEM BEARINGS 50 SXR170
45002010000TWIST GRIP CPL, 50 SXR258
45002010050ADJUSTING SCREW44
45002021000GRIPP SET224
45002091000THROTTLE CABLE ADV,/DELL ORTO204
45002091300THROT,CABLE PRO JUNIOR/SENIOR260
45003005100ENGINE BRACKET PRO JUNIOR150
45004010090HOOK WRENCH 50 SXR66.5
45004066000CHAIN GUIDE FRONT56.5
45004070000CHAIN GUIDE REAR66.5
45006015000AIRFILTER 120X58X15MM44
45007040050QUICK RELEASE LATCHPLATE29
45007040051QUICK RELEASE CPL, 50 SXR '97154
4500801000004FENDER FRONT 50 SXR98171
45009035000BRAKE SHOES GARN,300
45009071000SPOKE M3X90-110DG 10' L/S9.3
45009071200SPOKE 3X70X3,5MM-95°10.6
45009072000SPOKE NIPPLE M39.3
45009073000RIM BAND 10'' 22MM94
45009171000SPOKE M3X92-88DG 10' R/S15
45009171200SPOKE 3X69X4,5MM-80°15
45010051044SPROCKET 44-T274
45010051045SPROCKET 45-T274
45010051048SPROCKET 48-T274
45010071000SPOKE M3X93-110DG 10' L/S15
45010071200SPOKE 3X72X4,2MM-100°10.6
45010081061HEXAGON NUT 12X1 WS1911.9
45010083000CHAIN ADJUSTER110
45010083060SUPPORTING BRACKET45
45010171000SPOKE M3X95-88DG 10' R/S16.3
45010171200SPOKE 3X72X5MM-65°15
45013010000BRAKE CABLE FR, 50 SXR ADV/JUN553
45013010100BRAKE CABLE FR, 50 SXR PRO SEN555
45013070000BRAKE CABLE REAR 50SX ADV/JUN568
45013070100BRAKE CABLE REAR 50SXR PRO SEN571
45013070300BRAKE CABLE FOR FOOTBRAKE670
45030007000PISTON CPL, 39MM663
45030015500CON, ROD REPAIR S5GS981935
45030025000GASKET CLUTCH COVERR50
45030030800PISTON RINGS CPL,454
45030034000NEEDLE CAGE 12X15X15124
45030035800CYL, BASE GASKET16.3
45030046000EXHAUST GASKET ENGINE S5-E29
45030049900INTAKE FLANGE GASKETD=22,5MM25
45030054000REED VALVE ELEMENT PLASTIC '98148
45030054100REED VALVE ELEMENTD=18,5MM'9966.5
45030074000CIRCLIP9.3
45030092000RETAINING SPRING34
45031014016LINTIL HEAD SCREW M4X16 (SET)0
45031015200SPRING IDLE ADJUST SCREW25
45031023200MAIN JET 20051.5
45031023205MAIN JET 20551.5
45031023215MAIN JET 21551.5
45031023220MAIN JET 22051.5
45031023225MAIN JET 22551.5
45031034200JET NEEDLE MIKUNI 5I1467.5
45031045000SPRING31.5
45031099000GASKET SET VM16-51999130
45031539000REDUCTION RING FORDELLORTO31.5
45032005500CLUTCH SPRING REINFORCED95
45032008000JOINT FOR BLOCKS70
45033051000KICKSTARTER SPROCKETS2605
45033076000KICKSTARTER RUBBER25
45038017000SEAL RING 8X14X1 AI9.3
45039008000RUBBER CAP22.5
45039090000SPARK PLUG CONNECTOR82.5
45039093004SPARK PLUG BOSCH W 4AC97.5
45101036000STEER,HEAD SCREW M20X1,5 SW 2786.5
45101081200STEER,STEM B, CPL, 50 SXR 2006266
45102001000HANDLEBAR 50 AC+LC2005324
45102091000THROTTLE CABLE SEN,849/726 01123
45102091100THROTTLE CABLE JUN,762/644 02148
45103014000SWING ARM BOLT M10X158,5 02126
45103023300PLUG-IN STAND 50 SENLC 03171
45104010400SHOCK ABSORBER SEN L=275MM 020
45104032000BEARING SLEEVE464
45104066000CHAIN SLID, GUARD FRO, MINI 0274
45104070044CHAIN GUIDE KIT MINI11-APR143
45105057000EXHAUST RUBBER MINI2002153
45105079400SILENCER600
45106015000AIR FILTER 134X96X15MM 0171.5
45107011000TANK SCREW MINI 50200160
45108007000X4NUMBER PLATE SX JUN/SEN131
45108010000X4FENDER FRONT SX JUN/SEN255
45108013000REAR PART SX JUN/SEN2001325
45108013000X4REAR PART 50 MINI ORANGE325
45108013050BUSH F,REAR P, SX JUN/SEN 200124
45108054000X4SPOILER SET ORANGE 50 SX406
45109071102SPOKE 3X100X6MM-110°10.6
45109071129SPOKE 3X124X5MM-110°213.8
45109072000SPOKE NIPPLE 3MM11.9
45110013000DISTANCE SLEEVE R/S213
45110014000DISTANCE SLEEVE L/S213
45110051044SPROCKET 44-T2004500
45110052000SHIM9.3
45110060000BRAKE DISC REAR D=140MM 20040
45110071110SPOKE 3X110X12 13°200410.6
45110266000CONNECTING LINK 1/2X3/16'' 90R34
45113003000HAND BRAKE CYLINDERCOVER 0439
45113004000PROT,CAP HAND BRAKECYL, 50 LC76.5
45113007000ADJUSTING SCREW M 3X16 0472.5
45113010000BRAKE CABLE FRONT 898/772 01251
45113010100BRAKE CABLE FRONT 990/864 01243
45113015000BRAKE CALIPER CPL,FR, 50 LC 022335
45113018000RETAINING SPRING 50LC143
45113019000REP,KIT SEAL RING 50LC 2002191
45113019050REPAIR KIT BRAKEPISTON184
45113019100REPAIR KIT BRAKEPISTON89
45113020000BREATHER SCREW 50200276.5
45113021000SPRING FOR HAND BRAKE LEVER 0429
45113025000HOLLOW SCREW M6X34 50 LC 2002103
45113042000HAND BRAKE LEVER LOOSE 2001183
45113050044FOOT BRAKE LEVER CPL, 2001391
45113052000BRAKE THRUST BEARINGMINI 200187.5
45113070000BRAKE CABLE REAR 1187/1052 01251
45113070100BRAKE CABLE REAR 1287/1152 01259
45113070200FOOT BRAKE CABLE REAR 810/660305
45113070300FOOT BRAKE CABLE REAR 720/570299
45113225000AH SCREW + CIRCLIP 50/65 04114
45130007000 APISTON CPL,39,5 ''AB' 50 LC663
45130007000 CPISTON CPL,39,5 ''CD' 50 LC663
45130019000GASKET FOR OIL PLUG13.8
45130020000OIL PLUG 50 LC200161.5
45130022000ANGLE PIECE 50CCM LC 200136.5
45130025000GASKET FOR CLUTCH COVER 200141.5
45130028100SPECIAL NUT40
45130029000SPECIAL NUT 10X1,25X840
45130030000PISTON RING 50CCM LC 20010
45130034000NEEDLE BEAR,PISTONPIN 12X15X1574
45130039000ENGINE CASE GASKET 50 LC 200136.5
45130074000CIRCLIP20010
45130076000OIL SEAL RING 15X24X7168
45130077000OIL SEAL RING 17X35X7190
45130082100BALL BEARING 17X40X12 2002143
45130099000GASKET SET CPL, 50 LC 2001574
45130537000CYLINDER HEAD GASKET50 AC 0234
45130538000CYLINDER A, PISTON KIT2238
45130599000GASKET SET CPL, 50 AC 20020
45131007050IDLING JET 50 DELLORTO41.5
45131007052IDLING JET 52 DELLORTO41.5
45131011000FLOAT BOWL DELLORTO1951.5
45131020000FLOATING NEEDLE VALVE DELLORTO49
45131027000CARBURETOR COVER DELLORTO 1930
45131099000GASKET SET DELLORTO1980
45131507038IDLING JET 3844
45131511000FLOAT BOWL DELLORTO14-DEC76.5
45131545000CLAMP SPRING11.9
45131599000GASKET SET DELLORTO12-14 PHVA151
45132002000CLUTCH HUB 50 LC20021153
45132004000SPACER 6X8X1994
45132005000CLUTCH SPRING200115
45132005100CLUTCH SPRING 50 GS200237.5
45132011200CLUTCH BLOCK6346
45132015000NEEDLE BEARING 15X18X17156
45132020000WASHER 10,4X16,8X0,411.9
45132020040SPACER WASHER 15X25X0,411.9
45132120000WASHER 8X15,3X0,510.6
45132120100WASHER 8X15,3X111.9
45132120200WASHER 8X15,3X0,2510.6
45133024000WOODRUFF KEY 5X5X1229
45133028000BALL BEARING 15X35X11114
45133029009SPROCKET 9-T 50 LC2001156
45133029010SPROCKET 10-T 50 LC2001156
45133029012SPROCKET 12-T 50 LC2001156
45133029013SPROCKET 13-T 50 LC2001156
45133031000OIL SEAL RING 15X24X540
45133057000O-RING 12,5X1,50
45135007001RADIATOR PROT, SX JUN/SEN 200189
4513500700130RADIATOR PROT, SX BLACK 200789
45135009000RADIATOR CAP 50 LC1,0 BAR84
45135025000RADIATOR HOSE SX JUN,''LC'' 2049
45135054100WATER PUMP SHAFT 50LC 2007255
45135056000OIL SEAL RING 16X22X452.5
45135058000SPRING FOR WATER PUMP SHAFT 0417.5
45139004000FLYWHEEL STATOR 50CCM LC 2001851
45202091000THROTTLE CABLE 50SX2012303
45204066000CHAIN SLIDING GUARD-982.5
45204230010SWINGARM REP, KIT 50/65 SX478
45205004000EXHAUST FLANGE GASKET52.5
45206015000AIR FILTER 50 SX980
45208007000X4NUMBER PLATE SX2010131
45208010000X4FENDER FRONT SX2010281
45208013000X4REAR PART325
4520805400030ASPOILER SET BLACK 50SX 2009756
45209060000BRAKE DISC FRONT JUN/SEN 09634
45210051040SPROCKET 40-T50 SX 2009500
45210060000BRAKE DISC REAR D=140MM 09606
45210071101SPOKE 3X101 C,113°13.8
45210071111SPOKE 3X111 C,166°13.8
45210071113SPOKE 3X113 C,166° C,2,315
45210151040SPROCKET 40-T 50SX ´13500
45213050000FOOT BRAKE LEVER514
45213053000LOCK WASHER 50 SX46.5
45229012000WRENCH FOR ROTOR535
45230007000 IIPISTON CPL, II2009663
45230025000CLUTCH COVER GASKETINSIDE85
45230027000CLUTCH COVER GASKET45
45230030000PISTONRING9426
45230036000CYLINDER HEAD GASKET45
45230039000ENGINE CASE GASKET100
45230040000GASKET - IGNITION COVER57.5
45230074000CIRCLIP910.6
45230099000GASKET SET 50 SX2009775
45230150000INTAKE FLANGE216
45230250000INTAKE FLANGE216
45232005144CLUTCH SPRING KIT ''A''388
45232006244HH COLLAR SCREW KIT#NAMN?323
45232007020DISTANCE SHIM 9,5X19X0,235
45232007044SPACER SHIM KIT211
45232007050DISTANCE SHIM 9,5X19X0,536.5
45232011044CLUTCH BLOCK KIT CPL,1549
45233029011SPROCKET 11 T,156
45233030000DISANCESPACER F, SPROCKET91.5
45233054000KICKSTARTER SPRING36.5
45233070044KICKSTARTER CPL,1021
45235009000RADIATOR CAP 1,8 BAR159
45235034000RAD, PROTECT, L/S 50SXS 200989
45235035000RAD, PROTECT, R/S 50SX 200989
45235053000WATER PUMP COVER GASKET42.5
45235054028DRIVE WHEEL39
45235055000WATER PUMP WHEEL30
45239093000SPARK PLUG LR8BSX50/65 -09170
46002001200HANDLEBAR ALU 60/65SX '99455
46002040100CLUTCH LEVER CPL, 60/65 SX '99255
46002042100CLUTCH LEVER LOOSE 60/65SX '99161
46002091000THROTTLE CABLE 60/65SX '98264
46004030070SPACER BUSHING 20X26X30X9,713.8
46004030071BUSHING BOX 12X20X360,5136
46004066000CHAIN GUIDE FRONT 60/65 SX '99218
46006026000CARBURETOR CONNECTING BOOT90
46007066000CHAIN GUIDE REAR 60/65 '9891.5
46009071000SPOKE M3,5X145MM13.8
46009072100SPOKE NIPPEL M3,5200115
46009171000SPOKE M3,5X149MM13.8
46010051046REAR SPROCKET 46-T2365346500
46010051048REAR SPROCKET 48-T500
46010051050REAR SPROCKET 50-T2365350500
46010071100SPOKE 3X140X4MM-161°13.8
46010083000CHAIN ADJUSTER 60/659872.5
46010085044AXLE CPL, 207MM M12X1281
46010171100SPOKE 3X132X5MM-150°13.8
46013002000HAND BRAKE LEVER LOOSE GRIMECA309
46013016000BRAKE PAD SET GRIMECA295
46013070000BRAKE CABLE REAR 60/65 SX '98394
46013082000PIN SET BRAKECALIPERREAR 2000119
46013090000BRAKE PAD SET REAR 60/65 2000424
46030000044ENGINE CASE CPL,W,TRAN,BEAR'984856
46030007500 APISTON CPL, 45MM ''A/B'' 65'663
46030007500 CPISTON CPL, 45MM ''C/D'' 65'663
46030007500 EPISTON CPL, 45MM ''E/F'' 65'663
46030021100OIL DRAIN PLUG M10 WS=13103
46030025000CLUTCH COVER GASKETINSIDE75
46030029000HH NUT 14X1,25X7 WS=2231.5
46030030500PISTON RING 45MM 65CCM319
46030033000PISTON PIN 12X3895
46030034000NEEDLE BEAR,PISTONPIN 12X15X17196
46030035020CYLINDER BASE GASKET0,2 MM86.5
46030035050CYLINDER BASE GASKET0,5 MM71.5
46030035060CYLINDER BASE GASKET0,6 MM89
46030036000O-RING 53,7X1,78 VITON49
46030037000O-RING 94,97X1,7813.8
46030039000ENGINE CASE GASKET 60/6570
46030045000COLLAR NUT M8 WS=1037.5
46030046000EXHAUST GASKET 60/65CCM27.5
46030049000INTAKE VALVE GASKET25
46030052000MEMBRANE LOOSE 60/65CCM109
46030075000WOODRUFF KEY 3X3,7X90,711.9
46030078000LOCKING PLATE D=14MM29
46030079000CYLINDERHEADSCR,HH-M7X33 200113.8
46030082200GROOVED BALL BEAR,20X52X15 NTN191
46030099000GASKET SET CPL, 60/65 CCM0
46032010000INTERMEDIATE DISK STEEL39
46032011044LINING DISK KIT754
46033025000GROOVED BALL BEAR,SKF98203/C3734
46033028000GROOVED BALL BEARING20X42X12244
46033029012SPROCKET 12-T 60/6598156
46033029013SPROCKET 13-T 60/650
46033031000O-RING 18,77X1,7813.8
46033052000RATCHET GEAR768
46033054000KICKSTARTER SPRING25
46033056000RATCHET GEAR SPRING22.5
46033069000STOP PLATE258
46034009000PRESSURE SPRING SLIDER PLATE17.5
46034014000RETURN SPRING30
46034023100LOCKING LEVER SPRING200125
46034027000NEEDLE BEARING 12X18X12 200246.5
46034031100SHIFT LEVER COL, 65SX 2001505
46035055100WATER PUMP WHEEL 60/65 '9924
46035058000WA,PU,BEAR, 10X19X5DOUBLELIP168
46101094000FORK PROTECTOR SET65 SX198
46102001200HANDLEBAR 65 SX2005741
46102010000THROTTLE GRIP W,COVER 65SX020
46102010100INGEN BESKRIVNING TILLGÄNGLIG610
46102091000THROTTLE CABLE DOMINO 65 SX 02399
46104066000CHAIN SLID, GUARD FRO, 65SX 02124
46104066050BUSH FOR CHAINSLIDERGUARD 0224
46108007000X4START NUMBER PLATE 65 SX131
46108010000X4FRONT FENDER 65 SX255
4610801300030REAR PART 65 SX2325
46108013000X4REAR PART 65 SX ORANGE325
4610805010004SPOILER L/S 65SX ORANGE 02220
4610805110004SPOILER R/S 65SX ORANGE 020
46108054100X4SPOILER-SET445
46110060200BRAKE DISC 65SX 2008080
46113010100BRAKE HOSE FRONT 65SX 20040
46113019000REPAIR KIT SEAL RING2002150
46113019050REPAIR KIT BRAKEPISTON184
46113030000BRAKE PAD SET FRONT2002424
46113125000AH SCREW + CIRCLIP2002110
46113225000HOLLOW SCREW CPL,198
46113325000HOLLOW SCREW M6135
46132019000HH COLLAR SCREW M10X2066.5
46132063000PIPE KIT FOR HYDR,CLUTCH 65 SX503
46133070000KICKSTARTER ALU 65 SX 2003984
46180003OIL SEAL KGW D=2524
46180018O-RING NBR 7,5X211.9
46180343TAP PISTON ROD D=13,5335
46180346NEEDLE REBOUND L=16971.5
46180350NEEDLE GUIDE51.5
46202091000THROTTLE CABLE 65 SX2009399
46204037033SWINGARM BOLT CPL, 201MM281
46205004000EXHAUST PIPE FLANGEGASKET51.5
46205069100BUSHING 7,5X12X28X230,665
46205169000BUSHING 7,5X12X28X7,629
4620600100030AIR FILTER BOX 65 SX9299
46206010000SPLASH PROTECTION 65SX 2009204
46207016000FUEL PREFORMED HOSE65 SX 200960
46208007000X4START NUMBER PLATE 65 SX131
4620801000004FENDER FRONT 65 SX2009259
4620801300004REAR PART 65 SX ORANGE 2009334
4620805400030ASPOILER SET BLACK 65SX/XC 09756
46210060000BRAKE DISC REAR 65 SX 09696
46210071129SPOKE 3X129 C, 161°15
46210071136SPOKE 3X136 C, 150°15
46210072000SPOKE NIPPLE ALU11.9
46213002000BRAKE LEVER LOOSE 65SX 2012299
46213008000REP,SET PISTON FRONT370
46213015000BRAKE CALIPER FRONT65 SX '120
46213018000RETAINING SPRING 65SX41.5
46213019000REPAIR KIT BRAKEPISTON264
46213021000REPAIR KIT SEAL RING2012191
46213030000BRAKE PAD SET FRONT2012486
46230007000 IPISTON CPL, I1269
46230007000 IIPISTON CPL, II1269
46230025000CLUTCH COVER GASKETINSIDE0
46230025100GASKET - CLUTCH INNER COVER86.5
46230027000GASKET - CLUTCH OUTER COVER45
46230035020CYLINDER BASE GASKET0,2 MM37.5
46230035040CYLINDER BASE GASKET0,4 MM37.5
46230035050CYLINDER BASE GASKET0,5 MM40
46230039000ENGINE CASE GASKET106
46230040000IGNITION COVER GASKET75
46230049000GASKET MEMBRAN CASE21.5
46230099000GASKET SET 65 SX20091284
46230151044REED VALVE ASSY CPL,709
46231099000GASKET SET MIKUNI306
46232005044CLUTCH SPRING KIT143
46233029013CHAIN SPROCKET 13-T,156
46233029014CHAIN SPROCKET 14-T,SX65 -09156
46233030000DISANCESPACER F, SPROCKET101
46233036044KICKSTARTER CPL,840
46235034000RADIATOR PROTECTOR 65 SX 200989
46237074100ADJ, SPRING - EXHAUST CONTROL10.6
46239090000SPARK PLUG CONNECTOR111
46239095000WIRING HARNESS CDI 65 SX 2009271
46304066000CHAIN SLID, GUARD124
46304070000CHAIN GUIDE283
46811027BUSHING KGW 1525336
46811050SEAL KGW51.5
46811076ADAPTOR BUSH KGW 10X2084
46811077ADAPTOR BUSH KGW 10X2295
46811078ADAPTOR KGW 10X240
46811078SADAPTOR BUSH CPL, KGW 10X24509
4700109400004FORK PROTECTOR L/S+R/S 85SX0
4700109400030FORK PROTECTOR L/S+R/S 85SX 03198
47002032000REP, SET PISTON 9,5MM406
4700207900004HANDGUARDSSX65/85/105494
47003071000SPRINGHOLDER69
47004230010SWINGARM REP, KIT 105/85 SX483
47006003000FILTER BOX COVER 85SX 2003194
47007040000SEAT 85 SX20030
4700800700004NUMBER PLATE 85 SX2003208
4700800700028START NUMBER PLATE208
4700801000004FRONT FENDER 85 SX2003281
47008013000X4REAR PART 85 SX523
47008054300X4SPOILER LS/RS 85/105ORANGE480
47009060300BRAKE DISC FRONT D=219MM 091039
47009072210SPOKE FRONT 19'' 4/3,5/4-2100
47010051046REAR SPROCKET 46-T85 SX 03500
47010051048REAR SPROCKET 48-T85 SX 03500
47010051049REAR SPROCKET 49-T85 SX 03500
47010051051REAR SPROCKET 51-T85 SX 06500
47010060400BRAKE DISC REAR D=201,5MM 09953
47010074171SPOKE REAR 16''4/3,5/4-171 0725
47010085044AXLE REAR CPL, 85 SX2003555
47013001000HAND BRAKE CYL, CPL,11MM 032594
47013002000BRAKE LEVER LOOSE 85SX 2003524
47013004000PROTECTION COVER 85SX 2003154
47013007000ADJUSTING SCREW CPL,85 SX 03215
47013008000REP,SET PISTON FRONTD=11MM263
47013008100REP,SET PISTON FRONTD=9,5MM271
47013009000BALL+SPRING+SPRING GUIDE 0381.5
47013019000REPAIR KIT BRAKEPISTON365
47013020000BLEEDER SCREW M676.5
47013022000REP, KIT SEALS246
47013056100PRESSURE ROD 85 SX696.5
47013083200REPAIR KIT BRAKEPISTON 2011490
47013085000BLEEDER SCREW M8X176.5
47013092000SPECIAL SCREW WITH SPLINT PIN269
47030007100 IPISTON CPL, 47MM SIZE 1 20051259
47030007100 IIPISTON CPL, 47MM SIZE 2 20051259
47030027000GASKET FOR OUTER CLUTCH COVER100
47030027100GASKET FOR OUTER CLUTCH COVER86.5
47030030000PISTON RING 85 SX2003281
47030035000CYLINDER BASE GASKET0,50MM67.5
47030040000IGNITION COVER GASKET 85 SX 0347.5
47030049000GASKET FOR INTAKE FLANGE 85 SX35
47030076100SEAL SHAFT RING 20X35X6 BTSL62.5
47030083000BALL BEARING 22X52X15198
47030099100GASKET SET CPL, 85/105SX 041636
47031030000THROTTLE VALVE SPRING82.5
47031034100JET NEEDLE N5HF KEIHIN109
47031034200JET NEEDLE N5HH KEIHIN109
47032005000CLUTCH SPRING 85 SX200321.5
47032011000LINING DISC 85 SX2003170
47032017000SUPPORT WASHER 18,5X35X1,5 0322.5
47032020000STOP DISC 20X32X226.5
47032068000BALL D=6MM 85 SX20036.6
47033008000SLID, GEAR 3RD/4TH G, 16/19-T1120
47033012100SLIDING GEAR 6TH G,21-T901
47033013200IDLER GEAR 3RD G,961
47033026000BALL BEARING 16X35X8203
47033029013ENGINE SPROCKET 13-T85 SX 03156
47033029014ENGINE SPROCKET 14-T85 SX 03156
47033043000STOP DISC 15X25X0,513.8
47034031000SHIFT LEVER 85 SX2003534
47035053000GASKET FOR WATER PUMP COVER 0371.5
47035054026WATER PUMP GEAR200361.5
47035055000WATER PUMP WHEEL 85SX 200395
47035055010WATER PUMP REP, KIT85 SX474
47037008000GASKET FOR CONTROL COVER 200324
47039090000SPARK PLUG CAP NGK REINFORC,04209
47039093000SPARK PLUG NGK BR10ECMVX219
47103013000REINFORCING0
47103013100REINFORCING66.5
47103040033FOOTREST CPL,14790
47104066000CHAIN SLIDING GUARDSM 15124
4710600105228FILTER BOX PART REARWHITE283
4710907120630SPOKE M4,5X206-19''BLACK25
4711007116830SPOKE M4,5X168-16''BLACK25
48600013SUPPORT RING 50 X 57,6 X 1,550
48600018KNOB REBOUNG ADJUSTER26.5
48600020S1SCREW CAP M51X1,5 CPL,570
48600028SPRING D=2,9 L=7,915
48600046O-RING NBR 3X1,518.8
48600058VENT SCREW M4X611.9
48600060PISTON RING 5X1X8427.5
48600063SHIM 6X24X0,118.8
48600064SHIM 6X22X0,118.8
48600070LOCK WASHER SB5818.8
48600076VENT SCREW M4X80
48600141RUBBER CAP D=35MM17.5
48600399OIL SEAL RING 48X57,8X9,5123
48600428DU-BUSH D47XD49X20DDL020
48600430DU BUSH FOR PISTON ROD29
48600481VENT SCREW M4X810.6
48600698FORK PROTECTION RING831.5
48600816DUST SEAL161
48600829SHAFT SEAL RING 12MM41.5
48600954GASKET D850
48600969OIL SEAL RING D48 SKF146
48601008GUIDING BUSH 47X49X20 R1194
48601009GUIDING BUSH 48X52X12 R1194
48601166S1FORK OIL SAE4 5L1280
49001081000TAPERED ROLLER BEARING 32004X171
49007008044FILLER CAP CPL, SMALL120
49009082000SELF LOCKING NUT M10FK89.3
49010035000BRAKE SHOES GARN, REAR361
49011435100BULB 12V 5W (W2,1X9,5D) PHIL,29
49030021000COLLAR NUT M12X1 R/S44
49030023000CYL,ROLL BEARING NJ25539
49030036000CYLINDER HEAD GASKET75/80 CC95
49030036020WATER ROOM GASKET10.6
49030036500CYLINDER HEAD GASKET85 CC91.5
49030090000DOWEL 9,8 X 7 X 1022.5
49030095000LENS TYPE GN 540103
49031151040STARTING JET 4064
49032011000HH COLLAR SCREW M10X20 WS=1724
49033091000CIRCLIP AS20X1,7511.9
49111425200BULB 12V 2,3W (W2X4,6D)10.6
49130438000GASKET FOR INTAKE PIPE20
50030079000CYL, HEAD BOLT M 7X40 WS=1035
50033029012FRONT SPROCKET 12-T155
50033029015FRONT SPROCKET 15-T155
50033029016SPROCKET 16T159
50033029017SPROCKET 17T159
50133099000NEEDLE CAGE K18X22X10 PARTED176
50180005BUSHING KGW 1525 HD384
50180029SHIM18.8
50180041SHIM 16X28X0,1025
50180048SHIM 16X34X0,1540
50180099O-RING VITON 44,17X10,7817.5
50180135PISTON RING 50-8124
50180157O-RING VITON 7X1,518.8
50180166NEEDLE D=4/9 L=48154
50180168WASHER KGW D=2518.8
50180397O-RING VITON 5X1,520
50180605SSEAL D18X30X58340
50180751S1SHOCK ABSORBER FLUID5 LT1215
50202021000GRIPP SET HALF WAFFLE173
5020207905030SCREEN CPL,L+R/S BLACK221
50203030090HH SCREW M8X40WS=1024
50203053000CHAIN ROLL D=30MM26.5
50203081700BUSHING SLEEVE 15X20X38,7576.5
50210085044WHEEL SPINDLE REAR CPLL=264MM485
50211040044REAR LIGHT CPL ULO '93663
50211086000MASK RUBBER UFO WP '9570
50211510100HEAD LIGHT CPL, CEV295 '961531
50213020000HAND BRAKE LEVER LOOSE BREM'94299
50213025000HOLLOW SCREW M10X1X1929
50213209544BRAKE PAD SET ORGAN,NR,433295
50230025000CLUTCH CASE GASKET34
50230025050GASKET CLUTCH OUTERCOVER76.5
50230029012LOCKING RING VSK 1210.6
50230030030CYLINDER BASE GASKET0,30MM17.5
50230030050CYLINDER BASE GASKET0,50MM35
50230032010CU-SEAL RING 7,3 X 12 X 0,50
50230036500CYLINDER HEAD GASKET96.5
50230095000SILICON O-RING 60X230
50232050001STEEL WASHER 6,4X17X316.3
50234022200SHIFT LEVER CPL 125921094
50237195055SECURING DIN-71805-S-811.9
50301036000STEER,HEAD SCREW M20X1,5 WS=27100
50302030150CLAMP WITH PIN2000269
50302032000REP,SET PISTON MAGURA D=10,5406
50302034000RUBBER FOR RESERVOIR98145
50302035000SPRING PLATE FOR LEVER '9822.5
50302037000PROTECT,CAP FOR LEVER PERCH'98126
50302038000LEVER SCREW CPL, 125-200 '98180
50302038200LEVER SCREW SHORT CPL, 09190
50303013000REINFORCING BRACKET125 '9887.5
50303018000RUBBER L=145MM42.5
50303023054BRACKET FOR SPRING EGS '9860
50303023152BOLT SIDE ST,SPRINGM5 EGS'9856.5
50303023270BUSHING WITH SCREW EXC EU143
50303024000SIDESTAND SPRING 125-380EXC'9836.5
50303026100SIDE STAND BRACKET CPL, 2002410
50304040100SCREW M10X1,25X50 WS1027.5
50304066100CHAIN GUARD5174
50304090144PIVOT BEARING+BUSH,PDS '11493
50305012000SWINGELEMENT FOR EXHAUST PIPE111
50305016000TEN,SPRING L=62MM EY,MOVEABLE42.5
50305017000%SPRING HOOK133
50306008044QUICK RELEASE CPL,98239
50306010000FENDER FOR FILTER BOX '9885
50307011000SCREW SEAT FASTENINGD=6X23/1826.5
50307014000TANK ROLLER 12X26X129866.5
50307016000FUEL PREFORMED HOSESX 200150
5030800100004HEADLIGHT MASK EXC/EGS'99224
5030800100030HEADLIGHT MASK BLACK243
50308009050SCREW FEND,BRACE M8X9 WS=1745
50308009051NUT FENDER BRACE M8WS=1745
5030801020004FENDER FRONT ORANGE2259
5030801020030FENDER FRONT BLACK2285
5030801030004FENDER FRONT WIDE ORANGE 03296
5030801040030FENDER FR, SM BLACKPAINT, 03545
5030801310090REAR FENDER EXC SILVER '98283
50308015000NUMBER PLATE CARRIEREXC '98271
50308052000BUSH FOR SPOILER 6X11X16X5 MM22.5
50308052100BUSH FOR FENDER 6X11X20X5 MM36.5
50308290000SPOILER DECAL4483
50309011000BEAR, SPACERTUBE 20,5X25X80,375
50309012000SPACER BUSHING 20X26X27,8 200057.5
50309071177SPOKE M4,5X177-15G 17'' DDE26.5
50309071228SPOKE M4,5X228-15G 21'' DDE25
50309071230SPOKE M4,5X230-15G 21'' DDE25
50309072000SPOKE NIPPLE M4,5X0,75 8X210
50309072100SPOKE NIPPLE M4,5X0,75 8X210
50309072230SPOKE M4,5X230-15G 21'' DDE0
50309074228SPOKE M4,5X228-21''725
50309081200WHEEL SP, FRO,USD43185MM 2001366
50309082100AXLE NUT FRONT M16X1,5/WS=2791.5
50310060000BRAKE DISC REAR D=220MM 2000956
50310071197SPOKE M5X197-10G 18' DDE25
50310071207SPOKE M5X207-10G 19' DDE26.5
50310074195SPOKE M5X195- 18''725
50310074197SPOKE M5X197-10G 18' DDE25
50310074207SPOKE M5X207-10G 19' DDE25
50310084000CHAIN TENSIONER R/S2000133
50310099000HEXAGON NUT M20X1,59860
50310266000CONNECTING LINK64
50311034000VOLTAGE REGULA, 12V125-200'98668
50311051100BRAKE LIGHT SWITCH REAR '98179
50311051144BRAKE LIGHT SWITCH REAR 98245
50311066050IGNITION LOCK NUT M24X146.5
50311070000H,LIGHT SWITCH CEV 2/4TAKT '98529
50311070100H,LIGHT SWITCH CEV EGS AUS,'98529
50311076000WIRING HARNESS REAR125-380'98140
50313002100HANDBRAKE LEVER SHORT 2001324
50313004000PROTECTION CAP HANDBRAKE CYL,94
50313006100LEVER SCREW CPL, 200194
50313007000ADJUSTING SCREW CPL,SX 2000113
50313008300REP,SET PISTON D=11EXC 2001240
50313020000BLEEDER SCREW M10X1200167.5
50313030000BRAKE PAD SET FR, TOSHIBA H38646
50313030200BRAKEP,SET FR,TOSHIBA TT2701HH646
50313061000REP, KIT PISTON 12MM2000260
50313090000BRAKE PAD REAR TOSHIBA TTH38GF586
50314040200REAR LIGHT CPL, EXC7600
50314041000REAR LIGHT LENS 125-380 EXC'98120
50314041200REAR LIGHT LENS480
50314057050COLLAR NUT M12X1/WS17 H=5MM45
50329050000VENT INJEKTION HYDR,CLUTCH405
50329080100WRENCH SW=17/21/27/32 B&F115
50330025000CLUTCH COVER GASKET0,5MM86.5
50330027000CLUTCH OUTS,COVER GASKET 1MM94
50330032500SQUARE RING 54X1 12238
50330035015CYLINDER BASE GASKET0,15MM0
50330035020CYLINDER BASE GASKET0,20MM40
50330035025CYLINDER BASE GASKET0,25MM40
50330035040CYLINDER BASE GASKET0,40MM40
50330035050CYLINDER BASE GASKET0,50MM40
50330037000CYL,HEAD GASKET 1,1MM 125'98104
50330039000ENGINE CASE GASKET 0,5MM '98106
50330040100IGNITION COVER GASKET 2001109
50330045000HH COLLAR NUT M 8WS=129.3
50330052044REED VALVE SET 0,44MM 20001010
50330079000CYL, HEAD BOLT M 7X30 WS=1034
50330082000CYL,ROLLER BEAR,NJ206 ET2XCS46604
50330097000GASKET SET CYL, 125/200 98-11599
50330099201GASKET SET1415
50330137000CYL,HEAD SEAL RING 125 200296.5
50330207100 IPISTON I CPL, 125 I1735
50332010000INTERM'IATE DISC ALU1,5MM'980
50332010100INTERMEDI, DISC STEEL 1,5MM'9890
50332010300INTERMEDIATE DISK ALU 1,5MM0
50332010400INTERMEDIATE DISC 1,5MM146
50332018000SHEET METAL LOCK 1,5MM '9829
50332054051PRESSURE PIECE 125-380 '98169
50332062000HOLLOW SCREW CPL, M10X1 '98311
50332063050SELF CUTTING RING HYDR,PIPE36.5
50332063200CLUTCH PIPE L=970MM4765
50332065051CLUTCH RELEASE GASKET 0,3MM18.8
50333030000STOP DISK 17,2X24X116.3
50333038100SPACER BUSHING 16X23X26X6,156.5
50335008000RADIATOR R/S NATURE(45285)980
50337046100INTERMED,GASKET 1,1MM 125 2000104
50337079000LOCK METAL SHEET 2MM9813.8
51003021000SIDESTAND SPRING LONG41.5
51007066600CHAIN GUIDE SM/DUKE2002118
51010086100SELF LOCKING NUT M 8CU24
51012091000SPOKE WRENCH 6X7 MMM160
51012093000TIRE IRON LONG171
51030022000ANGLE PIECE 90 DEGREE M10X118.8
51030028100COLLAR NUT M12X1 LEFT WS=1760
51030034000NEEDLE BEARING KBK 15X19X20185
51103053000CHAIN SLIDING PIECEBELOW '97113
51103053051BUSHING 8,2X10X2035
51502010150THROTTLE GRIP - UPPER PART256
51502010200THROTTLE GRIP CPL, 2ST, 13611
51504066044CHAIN SLIDING GUARDKIT 11-15160
51530007400 IIKOLBEN 144 SX1846
51530032000TRAPEZOID RING 1448323
51539093000SPARK PLUG BR9ECMVX215
52000090STICKER FRONT FORK-SET WP 48309
52031137001PVC-HOSE 3X5MM16.3
52033096000LOCK RING DIN0471-25X1,64SD16.3
52303053000CHAIN ROLL D=30MM 125-380 '9926.5
52330037000CYL,HEAD GASKET 1,1MM 200'9894
52330137000CYL,HEAD SEAL RING 200 200375
52337046100INTERMED,GASKET 1,1MM 200 200056.5
54030074000WIRE LOCK RING C18X10,527.5
54201081100TAPERED ROLLER BEARING CPL, 06328
54201086000STEERING HEAD COVERR36.5
54309036000RETURN SPRING L=38 MM36.5
54310086100SELF LOCKING NUT M10CU WS=148
54310086200SELF LOCKING NUT M810,99.3
54313025000HOLLOW SCREW M10 X 127.5
54330074000WIRE LOCK RING SKA 18104
54331093210SPARK PLUG NGK BR10EG110
54331093410SPARK PLUG NGK BR8ECM110
54403135000PLASTIC CAP SFL1011.9
54430033000PISTON PIN261
54430034000NEEDLE BEARING KBK 18X22X20136
54435024001HOSE ID 7,5 PER METER148
54513030044BRAKE FLUID RESERVOIR '89116
54513150000REPAIR KIT PISTON 13MM305
54531607040IDLE JET 40 KEIHIN95
54531607042IDLE JET 42 KEIHIN95
54531607045IDLE JET 45 KEIHIN95
54531610000GASKET FLOAT CHAMBER71.5
54531617000ADJUSTMENT SCREW52.5
54531623115MAIN JET 115 KEIHIN108
54531623128MAIN JET 128 KEIHIN106
54531623175MAIN JET 175 KEIHIN106
54531623180MAIN JET 180 KEIHIN106
54531623185MAIN JET 185 KEIHIN106
54531623188MAIN JET 188 KEIHIN106
54531623190MAIN JET 190 KEIHIN106
54531623195MAIN JET 195 KEIHIN106
54531623198MAIN JET 198 KEIHIN106
54531623200MAIN JET 200 KEIHIN106
54531623208MAIN JET 208 KEIHIN106
54531629000CLIP FOR JET NEEDLE20
54531636007JET NEEDLE NOZ G KEIHIN109
54531699000PLUG M 18X1150
54532011200LINING DISK 2563 3,2MM328
54601085000BRAKE HOSE CLAMP MARZOCCHI'9525
54601184000STEARING HEAD GASKETTOP49
54602031000CLUTCH LEVER SHORT CPL, 2003385
54602040300CLUTCH LEVER CPL, 250-380 '98549
54602042000CLUTCH/BRAKE LEVER SET595
54602042100CLUTCH/BRAKE LEVER SET 05-08595
54603013000ENGINE BRAC,SCR, M10X105 WS=1386.5
54603015000SELF LOCKING NUT M14X1,5 WS=1930
54603036000STOP DISK 22,2X31,7X116.3
54603041000FOOTREST SPRING L/S& R/S30
54603048000RANGE CHANGE METAL NUT M822.5
54603048100RANGE CHANGE METAL NUT M637.5
54603060150STEP PLATE FOR BRAKELEVER90
54603062100RETURN SPRING FOR BRAKE LEVER30
54603068000PRESSURE ROD ALU250 '9054
54603069000SWIVEL HEAD M6 FOOTBRAKE LEV,214
54603090000BUCKET F,SHAFTSEALRING 15X25X944
54603097000NEEDLE BUSH HK 201695
54605069000BUSHING 7,5X12X28X7,8 '9645
54606004000PLUG 37MM25
54606010000SPLASH PROTECT,FOR FILTER BOX85
54606015000AIRFILTER 250/300/360/LC2218
54607066100CHAIN GUIDE REAR94141
54607069000CHAIN GUIDE KIT REARCPL,313
54607070144RETAINING PLATE CPL,226
54607460000CHAIN GUARD LARGE EGS328
54610018000SEAL WASHER 3205 AV45
54610070300REAR RIM 2,15X18'' DID2135
54610459000RUBBER DAMPING BLOCK9151.5
54611038012BULB HS1 12V 35/35WWHITE269
54611076100RETAIN,CLAMP FOR BRAKE HOSE'9611.9
54613209044BRAKE PAD SET FR, FERODID4500
54613209244BRAKE PAD SET FERODOID450FF423
54613210100BOLT CPL, 6X56139
54613212000RETAINING PLATE SETBREMBO134
54613218000CUP SET SHORT183
54613309200BRAKE PAD SET FERITID450FF360
54613309300BRAKE PAD SET REAR SINTER425
54613310200BOLT SET124
54613311200RETAINING SPRING SET100
54630025050OUTER CLUTCH COVER GASKET110
54630025100CLUTCH COVER GASKET0,5MM124
54630030102CYLINDER BASE GASKET0,20MM'9645
54630030104CYLINDER BASE GASKET0,40MM'9844
54630030105CYLINDER BASE GASKET0,50MM'9645
54630032000SQUARE RING 67,5X1250 CC394
54630039200CASE GASKET 0,5MM250-380'98166
54630044000COLLAR NUT M10WS=1311.9
54630046000EXHAUST FLANGE GASKET86.5
54631220000FLOAT NEEDLE205
54631232000NIPPLE323
54631806000IGNITION COIL FACIND940
54632090000SEAL RING DH/GR 12X16X364
54632095000NEEDLE BEAR,HK 141214X20X1242.5
54633014100SPACER BUSHING 12MM199
54633024200KICKST,INTERMEDIATEGEAR 24 T906
54633036344KICKSTARTER CPL, 250/VI '921241
54633037000WASHER 8MM GALVANIZED44
54634031050BOLT 6X25 FOR SHIFTLEVER37.5
54634032100SHIFTING LEVER SPRING 25022.5
54634131000STEP PLATE FOR SHIFTLEVER 250215
54635003200WATER PUMP COVER GASKET42.5
5463513420030RADIATOR PROTECTOR RIGHT 0689
54637006100GASKET FOR CONTROL COVER46.5
54637097000GROOVED BALL BEAR,6002,2RS1,C3128
54637106000GASKET FOR SIDE COVER45
54730040100IGNIT,COVER GASKET 1MM 200075
54733069000RELEASE PLATE 6MM '99380
54734031000SHIFT LEVER CPL, 2-STROKE 2001646
54801036000STEER,HEAD SCREW M20X1,5 WS=2780
54801043020HANDLEBAR RISER 20 MM 04331
5480200130004HANDLEBAR D=28 MM SX/EXC OR,1129
54802005000HANDLEBAR ENDS RIGHT+LEFT 05171
54802032000REP, KIT PISTON6360
54802038100LEVER SCREW CPL,6225
54802042000CLUTCH/BRAKE LEVER SET 06-10595
54803044000PIN FOR FOOT PED 51,5X9,8 MM87.5
54803092050BLIND PLUG-IN NUT M5WN 22A 0329
54803092060BUSH F, FRAME PROTECTION 0331.5
54803094000FRAME PROTECTION SET387.5
54803094100FRAME PROTECTION SET587.5
54803094200FRAME PROTECTION CPL,124
54804032000BUSHING SLEEVE F, SWING ARM 0386.5
54804034000BUCKET F, SHAFT SEALRING 0345
54804038000SELF LOCK,NUT M16X1,5 WS=19 03106
54804067000CHAIN SLIDING PIECE345
54804230210SWINGARM REPAIR KIT15-MAJ544
54805079058SILENCER SCREW 2-STROKE 200456.5
54806001051FILTER WALL3258
54806003000FILTER BOX COVER3170
54806008050QUICK RELEASE-SPRINGHANGER13.8
54806016000FILTER CARRIER 2-STROKE 04105
54806108052BLIND RIVET 3,3X9,7GROOVED 049.3
54806516000FILTER CARRIER64
54806526000CABURETOR CONNECTING353
54807040600SEAT LOW -20MM1585
54807048000BUSHING FOR SEAT FASTENING 0374
5480800100004HEAD LIGHT MASK ORANGE 2005250
5480800701004START NUMBER PLATE ORANGE 03249
5480800701030START NUMBER PLATE BLACK 03309
5480801300004REAR PART SX ORANGE30
5480801310004REAR PART EXC ORANGE4523
5480801310020REAR PART EXC WHITE3513
5480801310030REAR PART EXC BLACK4511
54808015000NUMBER PLATE CARRIERSHORT 04141
54808019000BRAKE HOSE GUIDE BLACK 030
5480805400004SPOILER SET EXC2005624
5480805400030SPOILER-SET BLACK623
54808190300WHITE GRAPHIC KIT1356
54809012000SPACER BUSHING F, FR, WHEEL200
54809060200BRAKE DISC FRONT D=260MM 051241
54809082000SPINDLE SCREW M24X1,5 WS=27 0392.5
54810060000BRAKE DISC REAR D=220MM 030
54811076050LAMP HOLDER440
54813002100HAND BRAKE LEVER + SPRING 2006299
54813002200HAND BRAKE LEVER + SPRING 2009299
54813007200ADJUSTING SCREW CPL,EXC 2006130
54813008100REP,SET PISTON D=10MM EXC 05316
54813008200REP,SET PISTON D=10MM 2006279
54813008300REP,SET PISTON D=9MM2009446
54813018000RETAINING SPRING SET2003229
54813050044FOOT BRAKE LEVER CPL, 03973
54813051000STEP PLATE FOR BRAKELEVER66.5
54813056000PUSH ROD L=28MM3135
54813061200REPAIR KIT PISTON 13MM 06401
54813064100BELLOWS FOR REPAIR KIT 040
54813082000BOLT SET FOR BRAKE CALIPER 03175
54813090000BRAKE PAD SET REAR TOSHIBA H38646
54813090100BRAKE PAD SET RR ORGANIC 04309
54813990200BRAKE PAD SET REAR445
54814025000FLASHER CPL,FRONT L/S REARR/S0
54814025200FLASHER CPL, FR,L/SRE,R/S 09245
54814026000FLASHER CPL,FRONT R/S RR L/S0
54814026200FLASHER CPL, FR,R/SRE,L/S 09245
54814028000FLASHER LENS L/S R/S556.5
54814068000CABLE FOR DIGITAL SPEEDOM, 05508
54814068100CABLE FOR DIGITAL SPEEDOM, 06543
54814069020SPEEDOMETER TOP PART5380
54814069050MAGNET FOR DIGITAL SPEEDOM, 03125
54829068000TYRE GAUGE331
54830024100CLUTCH COVER GASKETINSIDE166
54830030005GASKET CYLINDER BASE0,5MM 0340
54830030075GASKET CYLINDER BASE0,75MM 0357.5
54832063000CLUTCH PIPE6764
54832066000PISTON CPL,406
54833032011SPACER SLEEVE DRIVEEND 2003130
54834031000SHIFT LEVER CPL, 250/300 05594
54835003000GASKET WAPU-COVER 250 200337.5
54835005000WATER PUMP WHEEL729
54835055010WATER PUMP REP, KIT50/65 SX313
55130040000IGNITI,COVER GASKET7111
55130041100IGN, OUT SIDE COV, GASKET 0771.5
56007009100GASKET FOR TANK CAP45
56031093340SPARK PLUG NGK-B85-EGV 440/550156
56503093000SPECIAL SCREW M10X55WS=1725
56506015100AIRFILTER201
56511188500SPEEDOM,CABLE M12/M12 980MM325
56511188600SPEEDOM,CABLE M12/M12 945MM204
56513250400REPAIR KIT D=28MM FRONT136
56530036000CYLINDER HEAD GASKET16.3
56530080000CU-SEAL RING 8 X 16X 110.6
56530123200CYLIND,ROL,BEAR, NJ207ET2XCS42845
56532095000NEEDLE BEARING K26X30X22ZW,KSE139
56535003300WATER PUMP COVER GASKET10.6
56535025001RADIATOR HOSE 18X25PER METRE305
57031523110MAIN JET 11044
57031523120MAIN JET 12044
57031523135MAIN JET 13559
57031523140MAIN JET 14044
57031523145MAIN JET 14544
57031523150MAIN JET 15044
57031523155MAIN JET 15544
57031523160MAIN JET 16059
57031523175MAIN JET 17547.5
57031523185MAIN JET 18544
57031523195MAIN JET 19544
57031523200MAIN JET 20044
57031523210MAIN JET 21044
57031523212MAIN JET 21244
57031523215MAIN JET 21544
57111038000BULB H4 12V 60/55W (P43T)150
57331057100DIAPHRAGM ACCELERATOR PUMP261
57336036000VALVE SPRING HOLDERGRADED250
57530036000CYLINDER HEAD GASKET90,3 MM464
57931001010PLUG CAP FOR EPC CONNECTION9.3
58007016001FUEL HOSE VITON 7X2MM439
58007016101HOSE FOR RESERVOIR 6X1,5116
58007017000YDNAC CLAMP 10101 (10,4MM)9.3
58007117000YDNAC-CLAMP 1010710MM9.3
58010060600REAR BRAKE DISK 220MM COUNTERS1414
58011021300H,BEAM INDICATOR LIGHT BLUE'9829
58011024300FLASHER INDICAT,LIGHT GREEN'9829
58011109105FUSE 5 A20039.3
58011109110FUSE 10 A200010.6
58012009000FLYWHEEL EXTRACTOR416
58012020100SPARK PLUG WRENCH WS0,88888888110
58012040050CLAMP MIRROW M10X1,2591.5
58030008700OIL FILTER COVER2001413
58030009000GASKETRING OILF,COVER VITON80
58030021100OILDRAIN PLUG W,MAGM12X1,580
58030025000CLUTCH COVER GASKET91.5
58030030000CYL, BASE GASKET 0,5MM GREEN71.5
58030030100CYL, BASE GASKET 0,7MM BLACK65
58030074100CIRCLIP C 22 X 1,526.5
58031005000CLAMP YDNAC 10128 12MM9.3
58031006000IGNITION COIL TM 14-51836
58031010000SPARK PLUG CONNECT,SD 05FG NGK104
58033027000V-SEAL RING V-14-A22.5
58033029014ENGINE SPROCKET 14 T156
58033029015ENGINE SPROCKET 15 T156
58033029115ENGINE SPROCKET 15 TDAMPED420
58033029117ENGINE SPROCKET 17 TDAMPED420
58033097000NEEDLE BEARING HK 221664
58035016000RADIATOR CAP SMALL 20,3 PSI159
58036005100TENSIONER GASKET 1,5MM36.5
58036008100PLUG M12X1,557.5
58036013000TIMING CHAIN C107C /100 LINKS1235
58036017100BRICKA5
58036028000VALVE-STEAM SEALING66.5
58036032700VALVE-SPRING RETAINER ALU '9571.5
58036040100EXHAUST FLANGE R/S4168
58036041000EXHAUST FLANGE GASKET30
58036053000VALVE COVER GASKET25
58036095000O-RING 15,08 X 2,62NBR 705.3
58036096000CIRCLIP SB 4213.8
58036097000NEEDLE BEARING BK 2012120
58038005100OIL FILTER LONG84
58038017000SEAL RING 22X27X1 (COPPER)24
58038017100CU-SEAL RING DIN7603-22X27X217.5
58038019100OIL DRAIN PLUG M22X10,5235
58038022000CU-SEAL RING DIN7603-12X18X1.511.9
58038029000BANJO BOLT M8X126.5
58038032100SEAL RING 8 X 12 X 29.3
58038032300CU-SEAL RING 8 X 12X 1,59.3
58038033000DUAL BANJO BOLT M8X176.5
58038033200DUAL BANJO BOLT M10X164
58038044000MICRO FILTER ELEMENT216
58136043000INTAKE FLANGE GASKET30
58136044100INTAKE BOOT D=38MM 400-660 LC4198
58210951042SPROCKET STEEL 42T331
58210951048SPROCKET STEEL 48T331
58210951050SPROCKET STEEL 50T331
58210951052SPROCKET STEEL 52T331
58214069044TRIPMASTER SWITCH CPL, ADV, 02653
58214069050SENSOR MAGNET ADVENTURE 01136
58302003100TWIST GRIP COVER PERFORATED0
58302044000CLAMP MIRROW M10X1,2571.5
58302049000LEVER SCREW CPL,37.5
58302091100THROTTLE CABLE DOMINO/DELLORTO151
58303051000FOOTREST RUBBER L/S&R/S DUKE95133
58303063000BRAKE LEVER STOP9356.5
58305053001CERAMIC LINE 1 METER45
58306001500FILTER BOX52270
58307073000CHAIN SLIDING GUARDDUKE'94130
58308015100NUMB,PLATE CARRIER BLACK SC'99134
5830804100004SIDE COVER ORANGE L/S '98255
58309071100SPOKE M5X174-13,5G 17''26.5
58309072100SPOKE NIPPLE M5-TA 8X21MM17.5
58309171100SPOKE M5X177-13,5G 17''26.5
58310051038REAR SPROCKET 38-T456
58310071100SPOKE M5X186-26G 17'35
58310151040REAR SPROCKET 40-T456
58310151045REAR SPROCKET 45-T456
58310151048REAR SPROCKET 48-T456
58310151049REAR SPROCKET 49-T456
58310151050REAR SPROCKET 50-T456
58310151052REAR SPROCKET 52-T456
58310171100SPOKE M5X199-16G 17'35
58311012000FLASHER FRONT L/S /REAR R/S141
58311041000LENS93136
58311188000SPEEDOMETER CABLEM12/12 845MM330
58312040200REAR MIRROR L/S FOLDABLE SC 02253
58313012000COVER BREMBO DUKE94130
58314068000BATTERY F, SPEEDOM,M,A,E, 0267.5
58314069244TRIPMASTER SWITCH CPL, 02593
58314069251SPEEDOM, CABLE (WITHOUT NUTS)503
58314069350* BRACKET TRIPMASTERSWITCH 0299
58330023000DOWEL 17 X 14 X 9,540
58330025000CLUTCH COVER GASKET940
58330031300OIL SCRAPER RING 101X2,5173
58330036000CYLINDER HEAD GASKET101,3 MM311
58330932100TAP,COMPR,PISTON RING 101X1,25139
58332007000RIVET 6 X 23 X 11,236.5
58332011300LINING DISK 2,7MM FCC 02200
58332018000LOCK WASHER9425
58332080000CLUTCH SPRING 2,8 X3760
58332111300LINING DISK TURN OUTFCC 02245
58332112000STEEL DISK 1,5 MMLC4'9452.5
58335025350RADIATOR HOSE 12X340
58336015000STEPPED RING45
58336016052SPRING FOR AUTO-DECOMPR, '9511.9
58336024000PLUG SAS BORE31.5
58338045100SCREW TYPE FILTER139
58339004000STATOR KOKUSAN 4K3 LOSE '992671
58401043018HANDLEBAR RISER-KIT18 MM 04370
58402010600THROTTLE GRIP CPL, 640LC4 2000484
58402041000JOINT (PIVOT) DOMINO96265
58402042000CLUTCH LEVER LOOSE SILVER '97360
58402050000CHOKE LEVER LC4200259
58402090000CLUTCH CABLE 4T L=1115MM '99383
58402091600THROTT,CABLE ''OPEN-CLOSE'' 20826
58402092000THROTT,CABLE''CLOSE'DOM,-MIKU434
58402192000THROTT,CABLE''OPEN''DOM,-MIKUN493
58403023100SIDE STAND CPL, L=295MM '971056
5840302394490SIDE STAND CPL, ADV/LC4 031473
58403026100SIDE STAND BRACKETCPL, '97379
58403027000SPECIAL SCREW M8 SIDE STAND'97104
58403030000SIDE STAND SPRING D=7,7MM '9740
58403060000CHAIN ROLL 12X29X22,5 '9826.5
58404041000CLOSING COVER SWINGARM SM 0349
58404041100CLOSING COVER ROUND310.6
58404066000CHAIN SLIDING GUARDSM 0395
58404066010CHAIN GUARD KIT 105/85 SX130
58404070000CHAIN GUIDE CPL, REAR LC4 '98133
58405005001GRAPHITRING 45X50X25141
58405005100GRAPHIT RING 34X39X20MM 03104
58406003100FILTER BOX COVER L/S LC4'98326
58406004000FILTER BOX COVER R/SLC4'98326
58406015100AIR FILTER201
58406016000FILTER CARRIER9782.5
58407013400FUEL TANK 18LI,CPL,LC4 BLACK5181
58407016000FUEL HOSE FOR 18L, TANK 200045
5840800100030HEAD LIGHT MASK BLACK MIL 99221
5840800110090HEAD LIGHT MASK SILVER LC4 03470
58408009050SPACER BUSHING FRONTFENDER26.5
5840801000030FRONT FENDER BLACK MIL,99256
5840801410030FENDER REAR BLACK1998316
5840801430030FENDER REAR LC4 SM4370
5840804100004SIDE COVER L/S ORANGE LC4'99263
5840804100030SIDE COVER L/S BLACK1998263
5840804210004SIDE COVER R/S ORANGE LC4'99253
5840804210030SIDE COVER R/S BLACK1998263
5840804210090SIDE COVER R/S SILVER LC4 '98263
5840805000004SPOILER L/S ORANGE LC4 '98366
58409078044SPOKE CLAMP204
58410011000BUSHING SPACER TUBEL=98,3MM134
5841005105204REAR SPROCKET ORANGE52-T743
58410061000DISTANCE RING F, BRAKE DISC415
58410085044WHEEL SPINDLE RE,CPL,L=270M 03621
58411049000CLUTCH SWITCH '96260
58411057000STARTER RELAY96154
58411098100CONTACT WASHER M6 VSV-K69.3
58412040000MIRROR L/S98253
58412041000MIRROR R/S98253
58413002000HAND BRAKE LEVER LOOSE NAT,03299
58414001100HEAD LIGHT CEV 547 RIGHT/S, H41156
5841402500030FLASHER CPL,FRONT L/S REAR R/S245
58414025100FLASHER CPL,FRONT L/S REAR R/S245
5841402600030FLASHER CPL,FRONT R/S REAR L/S245
58414026100FLASHER CPL,FRONT R/S REAR L/S245
58414028000FLASHER LENS L/S & R/S '9856.5
58414028100FLASHER LENS L/S & R/S 0256.5
58414030000HH COLLAR NUT M10X1,25 WS=1315
58430028000HEX NUT M16X1,25 L/S70
58430032000L-RING 101X93,5X1,52000368
58430040000IGNITION COVER GASKET '9674
58430060000SPROCKET COVER BLACK '9695
58430074000CIRCLIP 22 X 1,680
58430089000FILTER BREATHER SYSTEM '9817.5
58430099200GASKET SET LC420032629
58431007045IDLING JET 4591.5
58431007047IDLING GET 47,591.5
58431020000NEEDLE VALVE 2,8MM434
58431023152MAIN JET 152,567.5
58431023155MAIN JET 15567.5
58431023157MAIN JET 157,567.5
58431023160MAIN JET 16067.5
58431023162MAIN JET 162,567.5
58431023165MAIN JET 16567.5
58431023170MAIN JET 17067.5
58431023175MAIN JET 17567.5
58431023180MAIN JET 18067.5
58431027000DIAPHRAGM COVER MIKUNI426
58431049000STARTING PISTON MIKUNI66.5
58431065100MICRO SWITCH LC4 '98260
58431069100BRACKET FOR MAGNETICVALVE 0346.5
58431082300CLAMP YDNAC 10173 (18MM)9.3
58431094000DRAIN SCREW MIK, BST4037.5
58431097000ANGULAR HOSE T-CON,-CARBURETOR106
58434031144SHIFT LEVER CPL, LC4,COMP, '98636
58435041000FAN CPL, 12V LC420001268
58436039100EXHAUST FLANGE CPL,R/S SAS 04340
58436054000CU-SEAL RING 12 X 16X 211.9
58438001000OIL PUMP GEAR 26-T45
58439006000IGNITIONCOIL IG3826KOKUSAN'96554
58439090000SPARK PLUG CONNECT,SD05EG 03224
58439093009SPARK PLUG NGK DPR8EA-940
58440011050FORM RING F,STARTERCOVER NBR7045
58440021018REDUCTION GEAR 55-T/18-Z924
58440022000INTERMEDIATE GEAR 52#NAMN?514
58440042000STARTER FLANGE GASKET69
58507003200FUEL COCK CPL,225
58507012000O-RING VITON F, PLUGCPC 0550
58511053000BATTERY 12V 4AH YTX5L-BS633
58512087000FUEL PUMP MIKUNI DF52-601 011089
58530025000CLUTCH COVER GASKET2001218
58530036000CYLINDER HEAD GASKET102,3MM583
58530039400ENGINE CASE SIL C4302 0,5183
58530041000OIL FILTER COVER GASKET 200142.5
58532080001CLUTCH SPRING 3,0X330,540
58533025000CYL,ROLL BEARING BC1-0076A838
58536044000INTAKE BOOT RALLYE2001271
58536056100ROCKER ARM SHAFT L=96MM 7,2MM333
58538023000OIL PRES,SPRING 5 BAR RED 200180
58540042000STARTER FLAN,GASKET0,5MM 200150
5860207900004ALU HANDGUARD ORANGE1111
5860207910030ALU HANDGUARD BLACKRENTHAL1111
58605005000GRAPHIT RING 55X50X25 05139
58605083000SILENCER SM R/S53329
58605083014SCREW M5X14 TORX 25715
58605083100SILENCER SM L/S53329
5860800100030AHEAD LIGHT MASK BLACK 05448
58608019000REAR BASE5191
58611076100CABLE HARNESS REAR PART 05249
58613030200BRAKE PAD 06721
58613030300BRAKE PAD 06721
58630035100CYL, BASE GASKET 0,5MM 050
58630035200CYL, BASE GASKET 0,5MM M,SICKE139
58639031100CDI 660 SMC53775
58703002090HARDENING KIT DUKE 640476
58705008000EXHAUST PIPE R/S CPL, DUKE '0
58705071000SILENCER R/S DUKE NATURE '993329
58710049000SPROCKET ADAPTER 1,5MM NIRO155
58712040000REAR MIRROR L/S DUKEBLACK '99328
58713002000HAND BRAKE LEVER LOOSE ADJUST,521
58713017000BOLT WHITH CLIP99161
58713018000RETAINING SPRING BREMBO '99143
58713030000BRAKE PAD SET FR,FERIT ID405FF715
58714003000BULB HB3 12V 60W99155
59001037000SPECIAL SCREW M8X26WS=1022.5
5900103920001SHANDLEBAR SUPPORT 28MM 07599
59001092050SPECIAL SCREW M6X12,5 WS=811.9
59002031000CLUTCH LEVER LONG CPL, 2003385
59002032000REP,KIT PISTON 9,5MMRAC, 2000406
59002033000COVER HYD,CLUTCH RACING 2000394
59002035000SPRING FOR CLUTCH LEVER 0329
59002044000CLAMP MIRROR WITH PIN370
59002047000LEVER CPL, RACING2000180
59002047100HOT START LEVER CPL,5180
59002091200THR,CABLE''OPEN-CLOSE'' RAC,20611
59002091300THR,CABLE''OPEN-CLOSE''KEIHIN650
59002094000DECOMPR, CABLE RACING 2000260
59003001099METAMOLL 90X45X3MM316.3
59003041050FOOT PED R/S EXC SILVER 20000
59003090700SKID PLATE RFS1585
59003093000BRAKECYL,PROTECTOR RACING 2000108
59003093010FRAME GUARD130
59003990250FOAM FOR SKID PLATE103
59004031000NEEDLE BUSH HK2012V70
59006015000AIR FILTER RACING 201201
59006098000AIR FILTER BOX COVER148
59006098100AIR FILTER BOX COVER148
59006922000SAND COVER FOR AIRFILTER194
59007008044FILLER CAP CPL, WITHVALVE164
59007009000GASKET FOR FILLER CAP HIGH67.5
59007016000FUEL HOSE 7,5X13MM92.5
59007017000CLAMP YDNAC 10096F (9,6MM)9.3
59008291100DISPLACEME, STICKER525 EXC 05200
59009062013SPECIAL SCREW M6X13WS=8 10,98
59009062016SPECIAL SCREW M6X16WS=8 10,913.8
59009062019SPECIAL SCREW M6X19WS=8 10,913.8
59009062023SPECIAL SCREW M6X23WS=8 10,90
59010011000BUSH, SPACER TUBE 121,5MM 010
5901005105004REAR SPROCKET 50T ORANGE628
59011055000BATTERY CARRIER PLASTIC BLACK0
59011055100BATTERY CARRIER PLAST,BLACK 0576.5
59011179100CABLE HARNESSE-ST-TUNING SX03119
59013010000BRAKEHO, FRONT 1235MM 2000884
59013930200BRAKE PAD SET FRONT445
59029021044EXTRACTOR PRIM, GEARCPL,238
59029041000FEELER GAUGE SET10,12,15,20,25103
59030019100OIL LEVEL GLASS0
59030025200CLUTCH COVER GASKET179
59030035050CYLINDER BASE GASKET0,5MM54
59030036000CYLINDER HEAD GASKET95,3 MM271
59030040000IGNITION COVER GASKET 0,8MM104
59030047100CHAIN DAMPING PLATERAC, 2005151
59030061000CLAMP D=56MM B=9MMM4X2537.5
59030099001GASKET SET2054
59031010000GASKET FLOAT CHAMBER198
59031017300MIXT, CONTROL SCREWFACTORY 09331
59031029000BAR CLIP39
59032000200ANTIHOPPING CLUTCH613588
59032010100INTERMEDIATE DISC 1MM 200264
59032010200INTERMEDIATE DISC 1,4MM 200280
59032011000LINING DISK 1,8MM151
59032011100LINING DISC 2MM4161
59032065000GASKET FOR SLAVE CYLINDER20
59033070044KICKSTARTER CPL, RACING1299
59034031000SHIFT LEVER CPL,RACING 2000646
59035009000RADIAT,CAP 20,3PSI (1,4BAR) 0396.5
59035040000RADIATIOR PROTECTION389
5903504000004RADIATOR PROTECTIONORANGE 03148
5903504000030RADIATOR PROTECTIONBLACK 0689
59035053000WATER PUMP COVER GASKET 0,8MM45
59035055144WATER PUMP WHEEL CPL, RAC,200191.5
59035124100RADIATOR HOSE R/S RAD,-CYL, 0371.5
59036001000TIMING CHAIN GUIDE RACING85
59036002000TIMING CHAIN TENSIONER95
59036003050GASKET TIMING CHAINTENSIONER36.5
59036013000TIMING CHAIN 96 ROLLS819
59036013050RIVET LINK FOR TIMING CHAIN51.5
59036027000VALVE-STEM SEALING RACING39
59036033000VALVE COLLET KK 6 H11.9
59036041000GASKET EXHAUST FLANGE44
59036062000ADJUSTMENT SCREW M6X0,75183
59036062100NUT M6X0,7520
59036079100CYL, HEAD SCREW M10X158 WS=1350
59036081100GASKET SUPPORT106
59038011010OILPUMP ROTOR CPL, 10MM G-73R256
59038015100OIL SCREEN 11,8X44,5MM115
59038017100PLUG M20X1,5 WS=13110
59038035000OIL LINE STEEL CASE-CYL,HEAD249
59038046144OIL FILTER SHORT WITH GASKET76.5
59039093000SPARK PLUG CR8EK126
59039093100SPARK PLUG NGK DCPR8E 0394
59040020244FREE WHEEL+REDUCT,G,75-48/15-Z1445
59040022158INTERMEDIATE GEAR 58-T 030
59040025000FREE WHEEL HUB1245
59401033000FORK TUBE L=237MM5813
59401039037HANDLEB,SUPP, D=28MMH=37MM 05269
59404032000BEARING SLEEVE 17X22X38,7 0380
59404230110SWINGARM-REPAIR KIT14-MAJ544
59405011000HEAT SHIELD4201
59405169000BUSHING SIL,-SMR REAR 200450
59430035000CYLINDER BASE GASKET0,8MM 0480
59436013000TIMING CHAIN 92 ROLLS 03819
59501095000NEOPRENE FORK PROT,SET 48 03331
59501095100NEOPRENE FORK PROT,SET 43 03331
59512030000EXHAUST PLUG80
59512030100EXHAUST PLUG72.5
59530036000CYLINDER HEAD GASKET89,3 MM271
59535036044RADIATOR PROTECTIONN1101
59830036000CYLINDER HEAD GASKETD=75 02286
60003004027FL,HEAD SCREW M10X1,25 L=27 0341.5
60003022044CENTER STAND KIT L=379 032534
6000304800001SFOOTREST BRACKET REAR L/S 07988
60003095000CAGE NUT M6 SL 4MM324
60003097000COLLAR SCREW M8335
60004066000CHAIN SLID, GUARD SWINGARM 03194
60005005000GASKET352.5
60005005001GRAPHIT RING 42X47X25 03124
60005005002EXHAUST GASKET341.5
60005095000CLAMP FOR SILENCER CPL, 03288
60006010100SPLASHBACK 0892.5
60006015000AIR FILTER LC83420
60007060000BEARING BUSHING OUTSIDE 0374
60007126001HOSE 5,4X9,4 NBR, METER50
60007213050TANK PROTECTOR-SET CARBON 032460
60007316015FUEL HOSE 7,5X3,5L=1584
60008008100WIND SCREEN LARGE1483
60008045000SPECIAL WASHER D=16,5MM 0329
60008045100SPECIAL WASHER FOR M5 0335
60008046000SPECIAL WASHER D=12MM 0326.5
60009014000BEAR, SPACERTUBE FRONT 03116
60009082000COLLAR SCREW FRONT AXLE 03143
60010011000BEAR, SPACERTUBE L=124,8MM 03163
60010051045REAR SPROCKET 45-T3743
60010073000RIM TAPE 18'' 50/23155
60011050000BRAKE LIGHT SW, FRONT CPL, 03373
60011093060RUBBER CABLE TIE 60MM 0325
60012025090LUGGAGE BRACKET SET3483
60012025100CASE SET ADVENTURE6169
60012078000% REAR BAG1478
60013020200BLEEDER SCREW WITH CAP M654
60013030000BRAKE PADS TOSHIBA TT 2172 HHA616
60013050044FOOT BRAKE LEVER CPL, 030
60013059200COVER FOOTBRAKECYLINDER370
60014040000REAR LIGHT CPL,31240
60014069150SPEEDOMETER SENSOR60
60029073000SPARK PLUG WRENCH 16MM 1/2INCH701
60030012050MOLDED RING 1,8X2,5VAMAC 0365
60030025000CLUT,COV, GASK, INSIDE KLI,SIL140
60030035000CYLINDER-BASE GASKETFR 0,35MM241
60030036000CYLINDER HEAD GASKET0,5 101MM489
60030039100ENGINE CASE GASKET 0,5MM 05175
60030047000CHAIN FAIL, PROTECTION LC8 03175
60030094000SCREW PLUG M24X1,5 PA 6,60
60030099000GASKET SET CPL,33679
60030135000CYLINDER-BASE GASKETRR 0,35MM234
60031003000HEATING ELEMENT CARB, HEAT, 05193
60031023165MAIN JET 165 KEIHIN106
60031023170MAIN JET 170 KEIHIN106
60032010000STEEL DISC 2MM376.5
60032011000LINING DISK 2,8MM3214
60032012000LINING DISK TURN OUT2,8MM 03353
60032054400PUSH ROD CPL,333
60032065000O-RING GASKET386.5
60032111000LINING DISK OUTSIDE2,8MM 03293
60033029017CHAIN SPROCKET 17-T3420
60033129016CHAIN SPROCKET 16-TDAMP 03420
60034031044SHIFT LEVER CPL,30
60035001000SPECIAL SCREW M6X21WS=830
60035045000THERMOSWITCH LC8 102DG '03279
60035053000WATER-PUMP GASKET351.5
60035054144WATER PUMP SHAFT W/SEAL RING505
60035055010WATER PUMP REP, KIT13-SEP815
60036033000VALVE COLLET MK6321.5
60036035265SHIM D=10/2,65350
60036078050SHIM 10,2X19X1,5MM515
60036078200COLLAR NUT M 10WS=13 0524
60036099000VALVE COVER GASKET SET FR+RR240
60036110144CAMSHAFT EXHAUST CPL, REAR 030
60038017000OIL SCREEN FINISHED392.5
60038018000GASKET FOR OIL FILTER HNBR 0360
60038060160OIL TANK VALVE EXCHANGE KIT743
60107099000FUELTANKCONNECTINGSET365
60108099400DECAL SET 990 ADV, R91843
60112035000ALARM SYSTEM3753
60112092060% UNIVERSAL PLUG0
60113000000BRAKE MODIFICATION KIT ABS2756
60113065000MEMBRANE 0756.5
60114026000FLASHER CPL,FRONT R/S REAR L/S193
60114027000BULB 12V ORANGE (RY10W)22.5
60114028000FLASHER LENS L/S R/STRANSP,0634
60114070100INSTRUMENTS COVER ABS 07540
60139093000SPARK PLUG M12X1,25'8''223
60142025000ABS-SENSOR61000
60212092060UNIVERSAL PLUG90
6030103403233STOP TRIPLE CLAMP2840
60301081010STEARING HEAD REP, KIT ADV 131400
60302931044ADJUSTABLE CLUTCH LEVER1928
6030302300030SIDE STAND L=308MM1190ADVENTURE R1211
60306015100AIR FILTER420
60308015000NUMBER PLATE SUPPORT138
60309171000SPOKE 5/4,37/M531.5
60309177000GASKET RUBBER 2,5''X21''394
60309277100GASKET RUBBER 3''X19'415
60310072000SPOKE SIPPLE QUADRAXM511.9
60310177100GASKET RUBBER 4,5''X18''415
60310277100GASKET RUBBER 5''X17'415
60312020250CASE BAR L/S91.5
60312021250CASE BAR R/S91.5
60312924060INNER BAG SIDE CASELEFT628
60312924144TOURING CASE LEFT 42L5774
60312925010LOCK CYLINDER SET445
60312925060INNER BAG SIDE CASERIGHT628
60312925144TOURING CASE RIGHT 31 L5774
60312929030BACKREST TOP CASE559
60312935044MOUNTING KIT ALARM SYSTEM445
6031296824433CRASH BAR SET CPL, BLACK3295
60314047000NUMBER PLATE LIGHT284
61002031100CLUTCH LEVER CPL,753
61002091000THROTTLE CABLE OPEN50
61005091000DAMP, COMPON, SILICONE GREY 0596.5
61005099005END CAP WITH INSERT788
61006015000AIR FILTER EFI5450
6100701300033AFUEL TANK BLACK MAT50
61007090100FILTER-SET FUEL PUMP815
6100802004470AFRONT SPOILER CPL, ORANGE 050
61009076000VALVE ANGLED 90°5159
61010051138REAR SPROCKET 38-T STEEL 05790
61010051141REAR SPROCKET 41-T STEEL 05790
61010059000DAMPING RUBBER5133
61011045000SIDE STAND SENSOR5483
61013002044HAND BRAKE LEVER5883
6101300204430HAND BRAKE LEVER CPL, BLACK883
61013030000BRAKE PAD FR, TOSHIBA TT2172HH586
61029055110WORKSHOP ADAPTERS309
61029055120FORK ADAPTERS WITH BOBB331
61029055300FRONT WHEEL STAND1140
61030019050CIRCLIP OIL LEVEL GLASS 0311.9
61030032000OIL SCRAPER RING D=101MM173
61036047000HOSE CLAMP GEMI 63MM572.5
61036048000HOSE CLAMP GEMI 66MM50
61038084100OIL RISING PIPE CPL,176
61039093000SPARK PLUG M12X1,25DCPR8E/M4110
61041080000AMBIENT-AIR TEMPERATURE SENSOR158
61108045000SPECIAL WASHER26.5
61111057000RELAY CM1A-R-12V-H807111
61111064000TAMPER-PROOF SCREW767.5
61112006080WASHER 8,3X14X2717.5
61139093000SPARK PLUG KR8DI295
61230025000CLUTCH COVER GASKET8476
61230040000IGNITION COVER GASKET 08329
61235061000MOLDED RING WATER PUMP COV, 0830
61235065144WEAR BUSHING W, SEALRING0
61235065244WEAR BUSHING WITH SEAL RING383
61236099100VALVE COVER GASKET SET363
61239093200SPARK PLUG M12X1,25NGK R 08264
61302931044ADJUSTABLE CLUTCH LEVER1928
61304050000SPLASH PROTECTOR0
61307013060TANKINSERT GASKET183
61307940044SOLOSEATCOVER CPL,1814
61308099000DECAL SET 1290 SD BLACK2235
61308199000DECAL SET 1290 SD ORANGE2235
61308915000NUMBER PLATE HOLDERCPL,1818
61308999000GRAPHICS KIT ''RACING''1928
61309945000CRASH PADS FRONT445
61310945000CRASH PADS REAR445
61338015200OIL FILTER143
62008099000DECAL SET 990 SM-T OR/SILV 09869
62012928000SECURITY KIT494
62503027200SCREW FOR SIDE STANDM10X31,240
62503086000COVER FRAME R/S FRONT 0586.5
62505099000SILENCER-SET TITANIUM LS+RS 0512303
6250805400004SPOILER - SET576
62512027150BRACKET FOR TOPCASE37 AND 46555
62513002044HAND BRAKE LEVER CPL, 051111
62513020000BLEEDER SCREW CPL,5194
62612019000% TANK BAG1624
63004070000CHAIN GUIDE6114
63011050050CABLE F, BRAKELIGHTSWITCH FR,46.5
6900305103333SFOOTREST REAR R/S CPL,440
69004060050BUSHING CHAIN GUARD834
69004089000HH COLLAR SCREW M10X42 WS13 0840
69005005000EXHAUST PIPE FLANGEGASKET128
69005005005MANIFOLD GASKET124
69005005100EXHAUST PIPE FLANGEGASKET125
69008021160SPECIAL SCREW M5X1222.5
69139093000SPARK PLUG NGK ''LMAR7A-9''295
6946005WOODRUFF KEY 5X6,5 HARDED13.8
70002032000REP, SET PISTON 9,5MM406
70009015000FRONT WHEEL REP, KIT810
70009060000BRAKE DISC FRONT1261
70013002000LEVER CPL,518
70013010000BRAKE HOSE FRONT L=1165MM1156
71003007000STEERING HEAD LOCK CPL, ZADI236
72002032000REP, KIT PISTON 10MM406
7200297900004HANDGUARD MX CPL, ORANGE513
72013002000LEVER CPL,624
72506015000AIR FILTER183
72510060000BRAKE DISK REAR953
74003021000BUSHING 8,2 X 12 X 630
75001094010BUSHING MUD FLAP 0745
7500304900033SFOOTREST BRACKET REAR R/S 081364
7500305900001SFOOTREST CARRIER R/S7833
7500305900033SFOOTREST CARRIER R/S8869
75005011000THERMAL SHIELD R/S71009
75006015000AIRFILTER130
75006115000% SXS AIRFILTER785
75009012000SPACER BUSHING FRONTWHEEL 07240
75009015000FRONT WHEEL REP, KIT595
75009177044GASKET RUBBER 17'' CPL, W,VALV483
75010015000REAR WHEEL REP, KIT595
75010051045SPROCKET 45T8675
75010177044GASKET RUB, 17X5'' CPL,W, VALV483
75011047000AMBIENT-AIR TEMP, SENSOR CABLE179
75013030000BRAKE PAD FR, HAWK 7342-49 HH586
75013090000BRAKE PAD SET REAR SBS-S-40GF476
75014069100BBEG H-MÄTARE1500
75029172000SPARK PLUG WRENCH14 MM LM STIFT658
75030025000CLUTCH CASE GASKET7140
75030035000CYLINDER BASE GASKET7126
75030036000CYLINDER HEAD GASKET7381
75030040000IGNITI,COVER GASKET750
75032111100LINING DISC CUT OUT353
75032112000STEEL DISK 1,5 MMLC4 ´07116
75032112100STEEL DISK 1,5MM NITRIDED166
75034005144SHIFT SHAFT CPL,0
75036008000SCREW PLUG CHAIN ADJ, 07120
75036016050HALF MOON RING H6-BLS 07114
75036031000EXHAUST VALVE7521
75036047000HOSE CLAMP GEMI 70MM72.5
75036052010DECOUPLING ELEMENT717.5
75036053000VALVE COVER GASKET7141
75036055000VALVE COVER SCREW531.5
75036061144ROCKER ARM EXHAUST CPL,856
75036079000CYLINDERHEAD SCREW M10X168WS1464
75038046100OIL FILTER SHORT56.5
75039093000SPARK PLUG M12X1,25LKAR8AI-9264
75041013010SCREW SHOULDER40
75041023144INJECTOR KIT CPL,1520
75041077044TPS SENSOR CPL,71283
7523236LOCK WASHER D=51,537.5
7523264STOP RING37.5
7528034OIL SEAL 35X47X10140
7528180O-RING D=3,69, S=1,782.6
7528197SEAL RING 45X58X11181
7533297DUST SEAL124
7538029GUIDE RING D=35208
7538038/AGUIDE RING 35X15146
76007027050GASKET34
7600805000030SPOILER L/S BLACK493
7600805100030SPOILER R/S BLACK493
76008099100DECAL KIT 690 DUKE BLACK 12900
76009062000SPECIAL SCREW M8X25SS TX4010.6
76011097050GROUND CABLE LC4 ABS40
76014025000FLASHER CPL, FR,LS/REAR R/S433
76014026000FLASHER CPL, FR,RS/REAR L/S433
76036013000TIMING CHAIN384
76041031032STICKER ECU 32KW 690DUKE 1264
76501033000FORK TUBE L=237MM8903
7650207910004ALUMINIUM HANDGUARDS ORANGE1150
7650297900004ALU HANDGUARD1129
7650303904401SFOOTREST BRACKE R/S80
76503044000BOLT FOR FOOT PED870
76504060000CHAIN GUARD8160
76504066000CHAIN SLIDING GUARD7104
76505051000CLAMP FOR SILENCER 57,4MM 08229
76505069000BUSH 5,5X9X19X3,587.5
76505090020HEAT SHIELD SILENCER371
76506115000FOAM AIR FILTER743
76507008050CLOSURE FLANGE0
7650801300004REAR FENDER514
76508016050NUMBER PLATE LO, PART 08146
76508043050COLLAR BUSHING22.5
76508065000TOURING WINDSCREEN628
76511074000START-EMERGENCY STOPSWITCH 08406
76511079000WIRING HARNESS HEADLIGHT164
76513057100SPECIAL SCREW M10 LHPRECOTE123
76513061000REPAIR KIT PISTON 13MM428
76514064000COVER 08134
76514068100SPEEDOMETER SENSOR10750
7700207900004HAND GUARDS CPL,L/S+R/S OR, 06513
7700207910004HAND GUARDS CPL,L/S+R/S OR, 09513
77002091000THROTTLE CABLE 250 SXF 2005650
77003096010SPROCKET COVER KIT138
77003113200REINFORCING B, 250 SX-F 0972.5
77003190000SKID PLATE PLASTIC1224
77013017000BOLT CPL,9183
77013021000REP, KIT SEALS 24MM174
77030025100GASKET FOR CLUTCH COVER 05166
77030030200COMPRESSION RING359
77030035200CYLINDER BASE GASKET51.5
77030036000CYLINDER HEAD GASKET5310
77030040000IGNITION COVER GASKET 0525
77030074000CIRCLIP537.5
77032005000CLUTCH SPRING86.5
77032010000INTERMEDI, DISC STEEL 0584
77032011000LINING DISC 3,0MM5226
77033050000KICKSTARTER SHAFT5681
77033170044KICK STARTER CPL,1163
77035007200RADIATOR L/S 250 SX-F0
77035053000MOLDED RING WATER PUMP 0557.5
77035055000WATER PUMP ROTOR529
77036001000TIMING CHAIN GUIDE5108
77036002000TIMING CHAIN TENSIONER ´0539
77036005000SECURING PROTECTION´0525
77036008000CHAIN ADJUSTER HOLDING BOLT136
77036011100CAMSHAFT GEAR5529
77036013000TIMING CHAIN IWIS 108 ROLLS693
77036020150BUSH SUPPORT A,BRIDGE CPL '052785
77036027000VALVE-STEM SEALING542.5
77036033000VALVE COLLET539
77036035172SHIM D=8,9/1,7284
77036035176SHIM D=8,9/1,7684
77036035180SHIM D=8,9/1,8084
77036035184SHIM D=8,9/1,8484
77036035188SHIM D=8,9/1,8884
77036035192SHIM D=8,9/1,9284
77036035196SHIM D=8,9/1,9684
77036035200SHIM D=8,9/2,0084
77036035204SHIM D=8,9/2,0484
77036035208SHIM D=8,9/2,0884
77036035212SHIM D=8,9/2,1284
77036035216SHIM D=8,9/2,1684
77036035220SHIM D=8,9/2,2084
77036035224SHIM D=8,9/2,2484
77036035228SHIM D=8,9/2,2884
77036035232SHIM D=8,9/2,3284
77036035236SHIM D=8,9/2,3684
77036035240SHIM D=8,9/2,4084
77036035244SHIM D=8,9/2,4484
77036035248SHIM D=8,9/2,4884
77036035252SHIM D=8,9/2,5284
77036035256SHIM D=8,9/2,5684
77036035260SHIM D=8,9/2,6084
77036041000GASKET EXHAUST FLANGE 0650
77038005044OIL FILTER WITH GASKET 0694
77039093000SPARK PLUG NGK CR9EKB ´05110
77039104000STATOR20072271
77110071205SPOKE M4,5X205-19''1130
7711007120530SPOKE M4,5X205-19''BLACK30
77111014050PROTECTION CAP TPS59
77130032000OIL SCRAPER RING423
77130040000IGNITION COVER GASKET160
77139090000SPARK PLUG CONNECTOR388
77202002100BAR PAD CPL,246
77203014000ENGINE BRAC,SCR, M10X11554
77203053000CHAIN SLIDER LOWER PART CPL,54
77203094000PLASTIC FRAME PROTECTION SET331
77203096000SPROCKET COVER 350 SX-F106
77204066100CHAIN SLIDING PROTECTION146
77204080090TRIANGLE LEVER REP,KIT FRONT336
77204080100TRIANGLE LEVER REP,KIT REAR504
77204080110TRIANGLE LEVER REP,KIT REAR504
77204083010PULL ROD REP, KIT SX/SX-F336
77204087000HEX NUT M14X1,5 SW1724
77205068000DAMP, COMPON, BLACK30
77206015000AIR FILTER205
77206015000AAIR FILTER205
77206016000FILTER CARRIER11108
7720699800004AIR FILTER BOX COVER148
77207016000FUEL HOSE DKK59
7720808800020NO,PLATE BACKGR, WHITE SX 11370
77230035000CYLINDER BASE GASKET110
77230099000GASKET SET 350 SX-F2344
77230107100 IIPISTON CPL, 3503501
7723199700004BREATHING HOSE ORANGE251
77235053000GASKET FOR WATER PUMP COVER44
77235055010WATER PUMP REP, KIT14-NOV405
77236013000TIMING CHAIN1054
77236053000VALVE COVER GASKET105
77236080100SCREW PLUG49
77239090000SPARK PLUG CONNECTOR388
77239093000PLUG NGK LMAR9AI - 8319
77302032000REP,KIT PISTON 10,5MM 09644
77303053000CHAIN SLIDING PIECEBELOW 0784
77303053010CHAIN SLIDING KIT BELOW CPL0781.5
77303094100PLASTIC FRAME PROTECTION SET331
77304037000SWINGARM BOLT M16X1,5 07516
77304066000CHAIN SLIDING PROTECTION146
77304066010CHAIN GUARD CPL,11-JUL159
77304066050BUSHING F, CHAIN SLIDING PR,0716.3
77304070030INSERTION NUT F, CHAIN GUIDE92.5
77304070130BUSH, F, CHAIN FAIL,PROT, 0725
77304070210CHAIN GUIDE KIT REAR13-JUL691
77305069000BUSHING 7,5X12X28X7,6 0734
77306001020REAR PART FILTER BOX7228
77306001030COLLAR BUSHING 4,5/12,6/2345
7730600111030AIR BOX PART BLACK251
7730600300004AIR BOX COVER ORANGESX 07251
77306010000FENDER FOR FILTER BOX114
77307016000FUEL PREFORMED HOSE450 SX-F71.5
77307026000TANK BUSHING722.5
7730800704404START NUMBER PLATE ORANGE 07309
7730801000004FRONT FENDER7331
7730801300004REAR FENDER SX ORANGE 07523
7730805010030SPOILER LEFT BLACK623
7730805110030SPOILER RIGHT BLACKK623
7730805400030HSPOILER KIT BLACK SX20080
77308190500FACTORY MX GRAPHICS1633
7730821000004FENDER FRONT SMR 08331
7730821000030FENDER FRONT SMR8331
77309060000BRAKE DISC FRONT 2601261
77310060000BRAKE DISC REAR 2201091
77310074206SPOKE M5X206-19''80
77310085044WHEEL SPINDLE RE, CPL,265MM 07596
77310174206SPOKE M5X206-19'' 0825
77329068000TIRE GAUGE DIGITAL445
77330027000CLUTCH CASE GASKET69
77330035000GASKET GEAR CASE51.5
77330036000CYL, HEAD GASKET S=0,5 06323
77330040100IGNITION COVER GASKET66.5
77332011000LINING DISC 2,7MM245
77332018000RETAINING PLATE22.5
77332066000PISTON CPL,640
77335005000QUAD-RING 28,3X1,78VITON25
77335016000RADIATOR CAP SMALL 1,8 BAR123
7733503400004RADIATOR PROTECTIONL/S+R/S SX90
7733503400030RADIATOR PROTECTIONBLACK 0790
77335053000WATER-PUMP GASKET641.5
77335056000SHAFT SEAL RING 12X24X4/5,5140
77335057000SHAFT SEAL RING 12X24X4133
77336053000VALVE COVER GASKET156
77338005100OIL FILTER85
77338207100PRESSURE PUMP PEEK D=9MM281
77339090000SPARK PLUG NGK-XD05EMGK333
77630074000CIRCLIP148
7770109410028FORK PROTECTION SET368
7770217900028HAND GUARDS CPL, L/S+R/S WHITE513
7770600300004AIR BOX COVER LEFT ORANGE 13251
7770600400004AIRBOX COVER RIGHT ORANGE 13251
7770700814404TANK PLUG CPL,2014195
77710015010REAR WHEEL REP, KIT595
7771015105101SPROCKET 51-Z NATURE456
77713002000HAND BRAKE LEVER +SPRING SX 14324
77713008100REPAIR KIT PISTONEXC 2014399
77713083000BRAKE PISTON 26MM2013365
77730025000CLUTCH COVER GASKET166
77736053000VALVE COVER GASKET94
77830036085CYLINDER HEAD GASKET574
77839093000SPARK PLUG NGK LMAR9AI-10319
7800109420028FORK PROTECT, L/S+R/S WHITE331
78001095000NEOPR, SHORT FORK COVERS331
78002050000LEVER F, COLD STARTACT, 08115
7800207900004HAND GUARD CPL, ORANGE494
78003002010SUB FRAME APPLICAT,LEFT 080
78003002020SUB FRAME APPLICATION R/S 080
78003023070SPACER BUSH, SPRINGBRACKET41.5
78003023080SIDE STAND BUSHING EXC USA 08173
78003023081SIDE STAND BUSHING EXC-EU 0862.5
78003023090SPRING BRACKET F, SIDE ST, 0837.5
78003024100SIDE STAND SPRING856.5
78003940010PIVOTING FOOTPEG SERVICE KIT296
7800600305004AIRBOXCOVER SXS328
78006015000AIR FILTER205
78006027000HOSE CLAMP 45-65MM24
78007000270PVC-HOSE 5,6X10X270MM24
78007004000GAS COCK ON/OFF/RES8225
7800700804404TANK PLUG ORANGE/BLACK0
7800700804430TANK PLUG BLACK239
7800800100004HEAD LIGHT MASK ORANGE 08331
7800801300004REAR PART EXC ORANGE8514
7800801300030REAR PART EXC BLACK513
7800808800080NO,PLATE BACKGR, YELLOW EXC 08370
78009015000FRONT WHEEL REP, KIT595
78009174226SPOKE M4,5X226-21''825
78010016000BUSHING FOR HUB8213
78010174193SPOKE M5X193- 18''25
78011055000BATTERY CASE EXC840
78012006000PIT MAT788
78013050044FOOT BRAKE LEVER CPL,951
78014001000HEAD LIGHT CPL, EXC-EU 08655
78030025000CLUTCH COVER GASKET8250
78030027000GASKET OUTER CLUTCHCOVER49
78030035000CYLINDER BASE GASKET110
78030036000CYLINDER HEAD GASKET80
78030040000GASKET IGNITION COVER 08106
78030095000OIL LEVEL GLASS 30X870
78032005000CLUTCH SPRING895
78032010100FRICTION PLATE STEEL104
78032010200STEEL DISC TEMPERED1,4MM193
78032011000LINING DISC8253
78032111000LINING DISC TURNED OFF300
78032111100LINING DISC TURNED OFF425
78035053000GASKET WAPU-COVER841.5
78036053000VALVE COVER GASKET0
78038015000OIL SCREEN 12,5X56,5MM82.5
78039090000SPARK PLUG CONNECT,AP-TRS1908108
78039093000SPARK PLUG LKAR8A-9215
78101900000BLEEDER VALVE SET326
78102010100THROTTLE GRIP CPL,493
78102091100THROTTLE CABLE 4T,558
7810297910004HANDGUARD MX CPL, ORANGE513
7810297910028HANDGUARD MX CPL, WHITE513
78104060000CHAINGUARD97.5
78104070100CHAIN GUIDE EXC346
7810407010004CHAIN GUIDE EXC ORANGE281
78105081010SCREW TORX M5X105.3
78107990100FUEL FILTER331
78112916000FRONT STRAP171
78129994000FORK SEAL DOCTOR331
78132018000TAB WASHER20
78132025100DAMPING RUBBER21.5
78141013144FUELFILTER KIT G,11,159,41139
7850731/CREPAIR-KIT USD 351219
79003062000RETURN SPRING F, BRAKE LEVER30
79232065000GASKET FOR OUTPUT CYLINDER35
79430020033OIL FILLER CAP M24X3WITH O-R39
80011034000VOLTAGE REGULATOR4728
80014069050MAGNET FOR DIGI,SPEE106
81207090000FILTER KIT545
81214001000HEAD LIGHT1010
83001040000RUBBER BUSH27.5
90104031000IGUS SLIDE BEARING37.5
90105004000EXHAUST PIPE FLANGEGASKET29
90105005000SEAL RING EXHAUST PIPE A44
90106015000AIRFILTER201
90110051045SPROCKET 45 T,489
90110059100DAMPER100
90111034000VOLTAGE REGULATOR1056
90111050000BRAKE LIGHT SWITCH FRONT47.5
90111058000STARTER RELAY260
90111059000STARTER CABLE124
90111097000GROUND CABLE66.5
90112040000MIRROR L/S283
90114069000SPEEDOMETER3545
90130027000GASKET CLUTCH COVER66.5
90130035000CYLINDER BASE GASKET49
90130036000CYLINDER HEAD GASKET215
90133029014SPROCKET 14T,155
90134031003SPACER SLEEVE54
90135066000PLUG F, EXPANSION TANK24
90136052010DECOUPLING ELEMENT24
90136053000VALVE COVER GASKET235
90138015000OIL FILTER97.5
90138015010OILFILTER SERVICE KIT 125 DUKE258
90139093000SPARK PLUG M12 (BOSCH)0
90139093100SPARK PLUG VR5NE181
90206001044FILTER BOX CPL,1213
90233029001PLATE DRIVE SPROCKET34
90236027000SEAL VALVE STEM29
90236053000GASKET VALVE COVER235
90508921010BRACKET285
90833029044SPROCKET 15T W, LOCKING PLATE155
95010029SSPRING 2,8 N/MM SETD=4,2MM1466
DVDDVD REP MAN BEGAGNAD75
J025080303SHH COLLAR SCREW M8X30 SS SW1010.6
J770018530O-RING 18,5X318.8
J770039326O-RING 39,34X2,6218.8
R14026SPRING SPACER KIT176
R14040GASKET KIT CPL,765
R14053REPAIR KIT FORK613
R24002O-RING SET 4CS354
R309REPAIR KIT BEARINGS65 SX 09633
R510REPAIR-KIT GASKET 4357 MXMA 03691
R513GASKET SET495
R606REP, KIT KTM 2876
R607REP, KIT KTM 3423
R906REP, KIT 5060 R906334
SXS02540506EXHAUST FLANGE3445
SXS03540400AXLE REDUCTION KIT FRONT 03285
SXS03540700SXS FUEL TANK CAP568
SXS05450200SXS OIL PLUG228
SXS07250501FACTORY HEADERS VA SXS3554
SXS07250502% FACTORY SILENCER TITAN0
SXS07250515CLAMP CARBON1016
SXS07250800FATBAR PAD PHDS285
SXS11530515CLAMP CARBON1028
U6951010FACTORY FUEL TANK CAP VENT114

Butik / Försäljning

Låskolvsgatan 1
Box 478, 581 05 Linköping

Tel:  013-36 25 00
Butik: order@beviks.se
Försäljning: fordon@beviks.se

Karta/Vägbeskrivning

Öppettider:
Lunchstängt: 12.00 – 13.00
Vardagar:  10.00-18.00
Lördag:     Stängt
Söndag:    Stängt

Verkstad

Låskolvsgatan 1
Box 478, 581 05 Linköping

Tel: 013-36 25 00
Mail: verkstad@beviks.se

Karta/Vägbeskrivning

Öppettider
Lunchstängt: 12.00 – 13.00
Vardagar:  08.00-17.00 (telefontid 9.00-16.00)
Lördag:     Stängt
Söndag:    Stängt

OBS! Pga hög belastning kan vi ha svårt att alltid svara i telefon. Skicka istället då ett mail på verkstad@beviks.se och beskriv ditt ärende.